PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757293}

Piotruś Królik

Peter Rabbit
6,8 15 961
ocen
6,8 10 1 15961
6,5 4
oceny krytyków
Piotruś Królik
powrót do forum filmu Piotruś Królik

Film sam w sobie przykuwa mnie jedynie na prawdę dobrym wykonaniem ... nie obejrzałbym go jeszcze raz bo moje wrażenia co do oklepanej fabuły się raczej nie zmienią a nie chcę ich z potęgować . Film tylko i wyłącznie dla dzieci ... rodzice możecie sobie pospać w kinie gdy wasze dziecko troszkę się pośmieje bo ten humor nie jest wybitny (chodź może kogoś ruszy nwm )
Dla mnie ten film to była jakaś pomyłka denerwujące króliki ,denerwujący facet ... dali takie role tym aktorom że ma się ochotę zwrócić ... główna bohaterka też wydaje się jakaś nie ogarnięta ,nieokrzesana i swoim zachowaniem ewidentnie na "-"
Hmm podobał mi się moment jak główny bohater nagle zrobił pożytek z petard czy z dynamitu (nwm co to dokładnie było ale wybuchowe ) i podszedł do eksterminacji naprawdę poważnie szkoda że nie zginął żaden z królików (wiem to film/bajka dla dzieci)
Moja ocena 5/10 za dobre chęci i dobre podejście techniczne graficy spisali się i można było jakoś dotrwać do końca seansu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones