PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 258
ocen
5,7 10 1 63258
3,7 9
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Dobry film.

ocenił(a) film na 10

I po co piszecie rozprawki na 10 stron, i tak pewnie nikt was nie czyta, jeśli wam coś lub ktoś przeszkadza to pomińcie i nie oglądajcie proste :D, a po 2 film jest dobry jak dla mnie, na nudny wieczór idealny, nie wiem co wy od niego chcecie, dobrze zagrali wszystko, aż miło se przypomnieć te dawne gry, pewnie się kłócicie bo oni chociaż zrobili film a wy nie, bo raczej tak jest, że zarobi ktoś kase, to trzeba się kłócić, film oglądałem z przyjemnością, kto się ze mną zgadza? a może ktoś się nie zgadza? :D

ocenił(a) film na 3
Suchy31_2

Mimo wszystko dawanie 10 takiemu filmowi to lekka przesada. Zrównujesz go z klasykami jak Skazani na Shawshank czy Lot nad kukułczym gniazdem?

ocenił(a) film na 8
Piterfrytka

Jak dla mnie jako film komediowy jest bardzo dobry, a ocena na filmwebie stanowczo za niska.
Nie wiem, jak Suchy, ale ja inaczej oceniam filmy w zależności od gatunku, może nie tyle scien-fiction, czy przygodowy itd, a raczej pod względem powagi filmu i inaczej oceniam komedie, inaczej dramaty, a inaczej filmy dokumentalne itd.
Pod względem np. jakości taki Więzień labiryntu choćby, będzie dużo lepszym filmem, jednak jest to film poważniejszy i innych walorów oczekuję po nim, w filmach komediowych szukam rozrywki i śmiechu, a ten dostarcza go mnóstwo.

Suchy31_2

Twój gust. Obiektywnie sugerując się średnimi ocen światowych film jest słaby. Ale zgodnie z powiedzeniem "Czyjeś śmieci mogą być kogoś innego skarbem" rozumiem czemu wielu się podoba. Nie mam w planie przekonywać fanów Pikseli do jego niskiego poziomu. Każdy ma swój gust i tyle. Dla mnie to mizeria, dla Ciebie wybitny film. I tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones