PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788329}

Pierwsza noc oczyszczenia

The First Purge
5,2 18 335
ocen
5,2 10 1 18335
4,1 7
ocen krytyków
Pierwsza noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Pierwsza noc oczyszczenia

Akcja filmu: psychopata wpada na imprezę, zabija kilka osób i nagle się okazuje że nikt na Brooklinie nie nosi ze sobą broni. Wszyscy uciekają w popłochu. Psychopata bezkarny mimo że można się było spodziewać że ktoś będzie chciał kogoś zabić w taką noc.

ocenił(a) film na 4
Adyriano

Szkoda, że tak wyszło w twoim przypadku, ja jeszcze nie oglądałem. Zazwyczaj A-klasy przyjemnie się ogląda, więc jestem ciekaw.

ocenił(a) film na 6
Adyriano

Ta impreza też mnie rozwaliła, zwłaszcza że swobodnie tańczą w plenerze w tę Noc :D

ocenił(a) film na 4
czlowiekfrank

Impreza według mnie to jeden z lepszych pomysłów - to pierwsza noc, więc większość ludzi nie widziała w takim eksperymencie zagrożenia, bo nie mieli takich doświadczeń, więc co... można pić, palić, puszczać głośno muzykę bez obawy, że zaraz wszystkich rozgoni policja. To mogła być interpretacja wolności według młodych. Szkoda tylko, że trwała krótko, bo OCZYWIŚCIE musi być przemoc, bo tego oczekują widzowie.

Adyriano

Przecież akcja nie rozgrywała się na Brooklynie, tylko Staten Island, więc zdanie z bronią nie ma sensu.

ocenił(a) film na 3
karoools

Pomyłka, rzeczywiście Staten Island. Ale nadal to nie zmienia faktu, że w taką noc chociaż jedna osoba byłaby przygotowana.

ocenił(a) film na 1
Adyriano

Gówno jakich mało....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones