PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788329}

Pierwsza noc oczyszczenia

The First Purge
5,2 18 355
ocen
5,2 10 1 18355
4,1 7
ocen krytyków
Pierwsza noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Pierwsza noc oczyszczenia

Seria chyba sie juz przejadla. Jest to najslabsza odslona z calej serii. Schemat powielany, obraz niczym nie zaskakuje, zadnych zwrotow akcji, gra aktorska slaba. Ogolnie wyszlo strasznie przecietnie, nie polecam... 4.5/10

ocenił(a) film na 5
Bambim

Popieram seria się wypaliła,poprzednie części trzymały w moim odczuciu równy poziom,choć nie było to jakieś wielkie kino to jednak dobrze się oglądało niestety najnowsza odsłona jest słaba zawiodłem się,gra aktorska marna,faktycznie obraz szczególnie nie zaskakuje wręcz przeciwnie jest nudny,wtórny,miejmy nadzieje że to ostatnia część cyklu,nie licząc serialu którego jeszcze nie widziałem,jednak nie obiecuje sobie po nim zbyt wiele.
Ogólnie wierzmy w to że twórcy zamknęli już do końca ten temat,oby nie było tak jak w przypadku Piły,odcinanie kuponów czyli jechanie na popularności serii,mój ranking cyklu wygląda następująco..
1.Noc oczyszczenia 7/10.Pierwsza część,nowatorski pomysł na fabułę.
2.Noc oczyszczenia-Anarchia 7/10.Udana kontynuacja,więcej się dzieje dobra rola Franka Grillo.
3.Noc oczyszczenia-czas wyboru 7/10.Fabuła praktycznie nić nowego,jednak ogląda się nadal z zaciekawieniem plus znów postać grana przez Grillo,na tej odsłonie spokojnie można było zakończyć cykl tych filmów.
4.Pierwsza noc oczyszczenia 5/10.Najgorsza część,nic ciekawego,nudny bez polotu,temat się wypalił do końca nic lepszego z niego już nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones