PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722980}

Pieśń słonia

Elephant Song
6,8 18 963
oceny
6,8 10 1 18963
5,3 9
ocen krytyków
Pieśń słonia
powrót do forum filmu Pieśń słonia

Czy nie uważacie, że plakat wyglądałby lepiej, gdyby nie te głowy na ramieniu? Zupełnie nie rozumiem, po co zostały wklejone.

ocenił(a) film na 7
paubed

zdecydowanie lepiej. Niepotrzebnie pokazują twarze innych bohaterów, okładka nabiera stylu melodramatu lat 80'

użytkownik usunięty
paubed

A zagraniczne takie ładne...

jak wygląda zagraniczna? podeślesz? : )

paubed

Pod polskim plakatem jest ''zobacz więcej plakatów'', tam je znajdziesz.

użytkownik usunięty
paubed

Angielska wiki pokazuje jeszcze taki plakat (według mnie najlepszy): https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/41/Elephant-Song-film-poster.jpg

oo, tak, ten jest świetny. Faktycznie polska wersja wypada trochę blado na tle innych. Gdyby nie głowy, byłoby porównywalnie.

o tak! ten jest piękny.

świetny

ocenił(a) film na 7
paubed

Przyznam szczerze, że z początku rozbawił mnie problem tego wpisu ale spojrzałam na ten plakat...i przyznaję rację =) Dla mnie najlepszy jest ten czwarty- trójdzielny i w monochromatycznej konwencji

ocenił(a) film na 4
paubed

Masz rację.

ocenił(a) film na 8
paubed

zgadzam się

ocenił(a) film na 8
paubed

Mi osobiscie nie pasuje to, ze z daleka wyglada jakby mial na sobie koloradke.

ocenił(a) film na 5
paubed

Hah, cieszę się, że nie tylko ja zauważyłam! Bez tych główek byłoby zdecydowanie lepiej, intrygująco, z czystą kompozycją. I myślę, że akurat to ujęcie dobrze oddaje atmosferę filmu. :) Za to plakat ze słoniem rysowanym tuszem... może koncepcja i fajna, ale jakoś nie koresponduje z filmem. Miałabym wrażenie, że idę na film o Afryce i kolonialistach.

Kochiyo

Fajnie, że nie tylko mnie to przeszkadza. Film po zwiastunie mnie zachwycił, ale ten plakat odwrócił moją uwagę.

Kochiyo

Ten plakat jest świetny i jest bardzo esencjonalny, pasuje do filmu jak żaden z pozostałych. Jest tam postać jego matki, a słoń jest jakby żywcem wyjęty z tablic Rorschacha. Nic tam nie ma o kolonialnej Afryce.

ocenił(a) film na 8
paubed

XD

ocenił(a) film na 6
paubed

Wywalić twarze i gradient dać niżej bo zostałoby puste miejsce

użytkownik usunięty
Nairdax96

Plakat powinien wygladac dokladnie tak, wtedy byloby ok:

http://www.print-ables.com/coloring/elephant.html

ocenił(a) film na 3
paubed

Bo to nie jest plakat, tylko zestaw zdjęć z kilkoma informacjami. Bardzo dziś - niestety - popularne.

paubed

ahahahah - te GŁOWYY na ramieniu xdd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones