PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 40 937
ocen
5,8 10 1 40937
3,9 8
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Zanim zacząłem oglądać serię filmów Piła miałem wrażenie, że będę się męczył z każdą kolejną częścią. Byłem w błędzie, bo seria mnie wciągnęła. Postać Jigsawa jest tajemnicza i niezwykle fascynująca i mimo że ginie w już trzeciej części, ale Piła przygotowała inne równie ciekawe postaci. Zwroty akcji, muzyka, to jak w każdej kolejnej części wychodzą nowe elementy układanki na jaw sprawia że wszystko się układa w jedną spójną całość. Postać Johna Kramera czyli Jigsawa jest kultowa, świetnie napisana, fascynująca i tajemnicza i mimo że szybko umiera, to Piła nadal ma wiele do zaoferowania, Hoffman jest równie ciekawą i bezwzględną postacią. Piła 3D zaoferowała nam dobrze znaną grę, ale i niesamowicie mocne zakończenie Dr. Gordon jako ten brakujący element układanki Jigsawa się ujawnia i wszystko nabiera sensu. Polecam każdemu, dajcie tej serii szansę.

Pio_Kot_108

Podbijam ten komentarz, zachęcił mnie do obejrzenia serii

ocenił(a) film na 8
stanley_filmewb

Tak polecam! Jeśli lubi pan układać puzzle to z pewnością się panu ta seria spodoba, gdyż każdy kolejny film wzbogaca historię z poprzednich części niczym puzzle ta historia na końcu jest logicznie ułożona

ocenił(a) film na 8
stanley_filmewb

Ja właśnie pokochałem tę serię za świetnie napisane postaci, flashbacki nadające logiki i głębi historii….ale Pan może znaleźć inne elementy, które sprawią, że polubi Pan serię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones