PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853618}

Pięciu braci

Da 5 Bloods
5,1 5 503
oceny
5,1 10 1 5503
5,5 24
oceny krytyków
Pięciu braci
powrót do forum filmu Pięciu braci

Potwierdził to dawno, ale jednak po blackklamsmanie i teraz tym czymś utwierdzil mnie tylko w tym, że jest skrajnie chorym rasista, fanatycznym wręcz... Nie chcę mieć nic wspólnego z tym gościem, jego filmów już też nie będę oglądał, nigdy! Tego szitu już miałem nie włączać, ale opinie pewnych userow, które sugerował gracza oscarowego mnie zwiodły. .. Aktorstwo? A co to za aktorstwo?! Ot poprawne, zwyczajne. Jak Lindo za to dostanie Oscara, to jedno będę wiedział - świat oszalał.

ocenił(a) film na 2
mateos8

Lindo to złotą malinę powinien dostać za scenę upadku ze skarpy i akcję z wężem ;D

ocenił(a) film na 6
mateos8

Może Oscara nie dostanie (choć nie wiadomo, mała konkurencja), ale no nie przesadzajmy, to była naprawdę bardzo dobra rola. Co do Lee, ja wielu jego filmów nie widziałem, ale np. Malcolm X pokazywał ogólny problem rasistów, nie mówił tylko, że Biali to ci źli. Czarnego Bractwa już jakoś dobrze nie pamiętam, ale wiem, że to był dobrze zrealizowany film i cała historia wciągała. Tutaj film od strony technicznej był dobry, bo Spike Lee jest dobrym reżyserem, gość może zrobić lepsze, gorsze historie, ale widać, że na pokazywaniu filmu się zna. Skrajnie chory rasista? Hmmm...może, ale kino ma szokować, kino ma odpowiadać na ważne pytania, mamy właśnie dyskutować na ważne tematy, a dzięki takim filmom właśnie to robimy. Daliego i Bunuela też nazwiesz fanatykami? W sumie można to zrobić i dużo się w tym nie pomylimy, ale czy tacy fanatycy nie są potrzebni w historii kina? Może nie mam racji, zastanawiam się tak czysto teoretycznie, ale jeśli w kinie nie będzie odważnych a nawet trochę szalonych twórców to kino może stać się trochę nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones