PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34621}

Piątek trzynastego IX: Jason idzie do piekła

Jason Goes to Hell: The Final Friday
4,2 4 798
ocen
4,2 10 1 4798
Piątek trzynastego IX: Jason idzie do piekła
powrót do forum filmu Piątek trzynastego IX: Jason idzie do piekła

Jestem fanem piątku trzynastego i jestem przyzwyczajony do głupot i absurdów jakie ta seria oferuje, ba nawet je lubię. Nie mam nic przeciwko, że Jason wstaje z grobu przez piorun i tak dalej. Jednak ten film... to po prostu jedna wielka żenada. W głupocie przebija wszystko co widzieliśmy do tej pory. Mało tego, sam niszczy zasady, które poprzednie filmy wprowadziły. Okazuje się nagle, że Jason może się przenosić z ciała do ciała. To dlaczego nie robił tego jak ginął w poprzednich częściach? Po cholerę leżał w grobie i czekał na piorun jak mógł po prostu zmusić koronera do zjedzenia jego serca? To przenoszenie się stwarza też kolejny, chyba największy problem filmu. Prawie nie ma w nim Jasona! Przez większość czasu widzimy normalnych ludzi zabijających się nawzajem...

Nie rozumiem też dlaczego zmusza się nas do polubienia tych idiotycznych i źle zagranych postaci. W poprzednich częściach tak tego nie odczuwałem, traktowałem ludzi jako ofiary dla Jasona, ale tutaj miałem wrażenie, że scenarzyści oczekiwali, że się wciągne w historię... nawet nie pamiętam jak się nazywali bohaterowie.

Końcówka to całkowity potok g*wna i nie rozumiem jak ktoś mógł coś takiego zrobić tej serii. Beznadzieja totalna. Praktycznie wszystko w tym filmie ssie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones