PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497654}

Perspektywa

Prospect
6,1 6 144
oceny
6,1 10 1 6144
Perspektywa
powrót do forum filmu Perspektywa

Proste, ale porządne kino s-f. Bardzo solidnagra aktorska. Ciekawa scenografia, siermiężna w formie. Technikalia występujące w filmie, przypominające produkty z demoludu. Aż czekałem kiedy usłyszę głos z radia albo jakieś odliczanie po rosyjsku. Bardzo dobre klimatyczne zdjęcia. Oniryczny las dopełniający całości. Ogółem przemyślne dzieło. Do tej pory filmy netflixa więcej obiecywały niż dawały. Tak wiem to nie jest ich orginalna produkcja. Mimo to dobrze że promują takich twórców a nie kolejne klony star wars, czy innego gówna nastawionego wyłącznie na zysk. Chętnie obejrzałbym coś jeszcze w tym universum. Nawet jakiś melodramat mógłby być ciekawy.

ocenił(a) film na 7
lornemalwo

Zdaje się że to nie jest produkcja Netflixowa. Wczoraj obejrzałem na HBO Go. ;)

ocenił(a) film na 8
lokaty_tg

ja też obejrzałem to na HBO go

ocenił(a) film na 6
lornemalwo

Ta stylistka retro-futuryzmu na pewno była zamierzona - i podobała mi się.

lornemalwo

♪ ♫ ♪
Szła dziewe-czka do lase-czka, do Zielo-nego Księ-ży-ca...
Na-potka-ła my-śliwe-czka... Pro-sta fa-buła, co z te-go? Fa-jny kli-mat ma, ho ho ho,
po-rządne Sci-Fi.

ocenił(a) film na 9
lornemalwo

Jest jeszcze powiązana krótkometrażówka z 2014.

lornemalwo

Ja właśnie obejrzałem na HBOGO.
Uważam, że film dobry, tylko ze słabym początkiem.
Wprowadzenie, to była jakaś masakra jeśli chodzi o zachowanie bohaterów. Ich nielogiczne jak dla mnie decyzje strasznie waliły mnie po oczach, ale potem było na tyle ciekawie, że zapomniałem o kiepskim rozpoczęciu. Sam finał, nie powiedziałbym, że był jakiś mocny, ale nawet trzymał trochę w napięciu, a co za tym idzie ściskałem kciuki za dwójkę bohaterów. Zakończenie spoko.

ocenił(a) film na 6
lornemalwo

Tylko dlaczego ta dzieweczka nie uronila lzy po smierci ojca,tylko wrocila do kapsuly i wlaczyla muzyczke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones