PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699438}

Pelé. Narodziny legendy

Pelé: Birth of a Legend
7,3 10 527
ocen
7,3 10 1 10527
Pelé. Narodziny legendy
powrót do forum filmu Pelé. Narodziny legendy

Dobry film.

ocenił(a) film na 7

Naprawde, nie spodziewałam się, że film mnie tak wciągnie. Nie jest to film li i jedynie o futbolu. Podobało mi się pokazanie stylu ginga ( o którym wcześniej nie słyszałam ) i o tym, by nie wstydzić się swojej tożsamości i swojego pochodzenia. Fajny film, do obejrzenia z całą rodziną :)

ocenił(a) film na 7
kasiak1983

Gdzie ogladales? Premiera byla w ogole? Zero info

ocenił(a) film na 7
ufo254

Wystarczy wpisać w google i wyskoczą stronki z filmem. Oczywiście, nie ma wersji po polsku. W linku wysyłam wersję z angielskimi napisami. Czego nie zrozumiesz, to doczytasz :) Miłego seansu!

http://fmovies.to/film/pele-birth-of-a-legend.404m/wo9y1l

kasiak1983

Można oglądać filmy online Hit Od również te Site
moviematine. com/hollywood-movies/alice-through-the-looking-glass-movie-2016-hollywood-watch- full-movie-free-online-download-mk.html

dorothy852

Fake aż bije po oczach. :D

kasiak1983

Jest juz na necie wersja z lektorem

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Ale kto ogląda filmy z lektorem ? przecież to masakrowanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej, a często też efektów audio i dźwięku przestrzennego ...

OmniModo

Oczywiscie wybieram przewaznie napisy, ale i tak lektor jest o niebo lepszy od dubbingu!

kasiak1983

I do not like Pele and his mouth. With me, the best player in history is always Ronaldo Fenomeno. Anyway, Pele was a legend and still watch and the movie about him throght HDGo. to

kasiak1983

i watch it here https://123movieshub.vip/watch/pele-birth-of-a-legend-hd-720p.html

ocenił(a) film na 7
kasiak1983

No i racja, trzyma poziom, z tym , że nie jest to dramat biograficzny , a raczej film przygodowy z elementami biograficznymi ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones