PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8591}

Peggy Sue wyszła za mąż

Peggy Sue Got Married
6,6 13 935
ocen
6,6 10 1 13935
7,1 12
ocen krytyków
Peggy Sue wyszła za mąż
powrót do forum filmu Peggy Sue wyszła za mąż

Pomóżcie!Szukam tytułu i wykonawcy tej piosenki od 35 lat aż tu w tym filmie ją trafiłem.Mam nagranie na kasecie już stare i wytarte.Nagrałbym ponownie w wersji cyfrowej ale nie wiem co to jest.Piosenka ta leci dokładnie od 45min 05sek od początku filmu przed występem tych gości na scenie.

santafe85

mnie sie ona kojarzy z jedna piosenka wykonywana przez johna lennona, ale nie wiem czy ona byla jego, czy to po prostu cover w jego wykonaniu. jak bede miala czas to sprawdze czy to ta sama, bo tez mnie to ciekawi

sonia_6

Witam!Nagranie to było przegrywane przeze mnie jak i moich znajomych na kaseciakach dzisiaj zostało mi na taśmie bardzo zniszczone.Kiedyś ktoś mi powiedział że to chyba Lennon.Jak do tej pory nie trafiłem w sieci na jego wykonanie.Zając tytuł byłoby łatwiej.Dziękuję koleżance za chęć pomocy w szukaniu.Bardzo byłbym wdzięczny.

ocenił(a) film na 8
santafe85

Sprecyzuj w którym dokładnie momencie, czy 'od 45 min' czy 'od początku filmu bo naprawdę nie rozumiem o co chodzi... może się rozeznam.

Bruce_Lee

Witaj!W tej emocji że znalazłem ten kawałek nie zwróciłem na to uwagi czy odtwarzacz idzie do zera czy od początku.Sprawdziłem to w tej chwili i jest jak następuje:----45 min 05 sek się zaczyna jak odtwarzacz odmierza czas do zera czyli tyle do końca filmu pozostaje,
------natomiast 47 min 06 sek od początku trwania filmu.

ocenił(a) film na 8
santafe85

http://www.youtube.com/watch?v=SckF9InxB-E

Proszę bardzo :) Następnym razem jak potrzebujesz jakiejś piosenki z filmu, wpisuj w googlach tytuł filmu + soundtrack i odpalaj na YT każdą piosenkę z listy aż trafisz.

Bruce_Lee

O to mi chodziło!A szczególnie o wykonanie Lennona.Bardzo dziękuję za pomoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones