PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=944}

Patriota

The Patriot
7,5 144 518
ocen
7,5 10 1 144518
5,8 10
ocen krytyków
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

XVII i XVIII w.

użytkownik usunięty

Witam.
Bardzo interesują mnie takie filmy jak Patriota. Możecie polecić mi jakieś filmy z okresu jak w temacie :]
FILM 10/10

ocenił(a) film na 7

Breaveheard waleczne serce wydaje mi sie ze Ci sie spodoba( walka o olnosc Szkocji z Melem Gibsonem)
Nedznicy z 1978 sa najlepsi, walka o wyzolenie Francji. Jednak jak nie przeszkadza Ci musical to wyszedl nowy film Los Mirables: Nedznicy - ogladalem i tak samo polecam pojutrze w Polsce premiera.

ravne

a Ty czytac nie potrafisz? przeciez gosc napisal ,ze chodzi mu o XVII i XVIII wiek a ty mu Braveheartem ( tak to sie pisze ) wyjezdzasz gdzie akcja dzieje sie w sredniowieczu;
ja ze swojej strony moge polecic "Barryego Lyndona" ( klimaty wojny siedmioletniej ), "Sluga dwoch panow" ( klimat wielkiej wojny polnocny ), "Mohikanin" ( klimaty francusko-brytyjskiej wojny kolonialnej w Ameryce ), "Pan i wladca na koncu swiata" ( ale to morski )
"Szalenstwa krola Jerzego" ( o zwariowanym krolu brytyjskim ktory rozmawial z..drzewami"; to tyle co mi sie przypomina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones