PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=944}

Patriota

The Patriot
7,5 144 518
ocen
7,5 10 1 144518
5,8 10
ocen krytyków
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

Mam pytanie...

ocenił(a) film na 7

Bo Mel Gibson to bardzo dobry dla mnie aktor,braveheart mi się podobał,to był geniusz filmowy,jeśli ktoś oglądał pewnie wie o co mi chodzi.Ale pytanie brzmi,jeśli ktoś oglądał patriotę oczywiście.Warto oglądać ten film?Bo teraz będzie chyba na polsacie jako megahit,bardzo mnie ciekawi i wydaje mi się ,że film może być na poziomie braveheart.Polecacie film do obejrzenia ?

ocenił(a) film na 6
Ajinur

Fajnie się film ogląda, dobre sceny batalistyczne, w miarę oglądania coraz ciekawszy. Gibson gra tu nie gorzej niż w Braveheart. Może trochę przeszkadzać pompatyczność niektórych scen, ale taki już jest reżyser.

ocenił(a) film na 6
czester

Aha kiedyś jak oglądałem to się popłakałem na jednej scenie :D

ocenił(a) film na 6
czester

W temacie niżej opisuje to samo Joanne :D

ocenił(a) film na 8
czester

Moim zdaniem warto ten film obejrzeć, Mel Gibson zagrał w nim bardzo dobrze, grający u jego boku Heath Ledger też nie zawiódł. Ogólnie bardzo fajny film w którym więcej jest bitew niż zbędnego gadania.

ocenił(a) film na 7
Rafal23

obejrzałem wczoraj ten film i jestem miło zaskoczony.Dobra rola Gibsona,ciekawe sceny walki,dość kreatywne postacie.Niektóre sceny mnie wzruszyły,a poza tym do bardzo dobry film.Oceniam 8/10 :).Dzieki,że polecaliście,w ogóle się nie zawiodłem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones