PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558175}

Pasażerowie

Passengers
6,7 173 557
ocen
6,7 10 1 173557
4,2 29
ocen krytyków
Pasażerowie
powrót do forum filmu Pasażerowie

Jestem taki samotny obudzę sobie kogoś do pary. Ale to niemoralne. No ale jestem serio samotny. Ok. Wszystko gra. Ojej. Dowiedziała się. Dąsa się.

Oj. Statek zaraz wybuchnie. Aha problem można znaleźć w 30 sekund. To ta płytka jest słaba. PROSTE Jak się ją wymieni to wszystko się przeinstaluje. Oj. Ale nie instaluje się, bo jest za ciepło. Trzeba zrobić przeciąg. Lecę otworzyć drzwi. Ale czy kosmo ogień cię nie stopi? A no tak, wezmę kawałek blachy pokładowej. Oj urwała mi się linka. I mam dziurę w skafandrze. Umieram. Lecę po ciebie. O kosmos jest spory a Ty jesteś na przeciwko mnie. Złapałam Cię. Umarłem. No to do medycznej komory. Biip Biip Boop. Nadal nie żyję. Czekaj? O spoko, żyję z powrotem.

Słuchaj... Zróbmy sobie tu wyk..wistą dżunglę, bo przecież tak naprawdę zamiast kosmosu zawsze chcieliśmy wyjechać do Amazonii. Ale znaczy, że na statku będzie trochę robaków? E, spoko... Urozmaicenie do żarcia z golden class.

Potencjał był.

Niewykluczona druga część, pewnie spłodzili dziecko, dali mu pożyć do 20stki i zamknęli je w stanie uśpienia w kapsule.

ocenił(a) film na 6
Nesna

Hahahah. Punktem kulminacyjnym absurdalnych scen pod koniec dla mnie było to, że linka skończyła się jej PÓŁ METRA od Jima, no i oczywiście znowu ryk, a nie, czekaj, "właśnie przypadkiem przelatuje obok mnie twoja linka, to cię jednak złapię". Nie wspominając już o tym, że nie zdążył podryfować gdzieś dalej albo że w ogóle szczęśliwie zniosło go w okolicę doku xD

ocenił(a) film na 4
karola_952

Ja tam cały czas myślałam, że ta scena kilkadziesiąt lat później pokaże ich dzieciaka/wnuka pielęgnującego dżunglę :D

ocenił(a) film na 7
n_przepiora

Ja też :D

użytkownik usunięty
n_przepiora

A z kim ich dziecko miałoby mieć dziecko, że o wnuku piszesz? :-) Musieliby jeszcze kogoś wybudzić.

ocenił(a) film na 5
Nesna

Dobry opis, gdybym zobaczył twój komentarz prędzej to zaoszczędziłbym czasu, niestety przekonałem się na własne oczy.

ocenił(a) film na 6
Nesna

Hahaha, prawidłowo opisane. Mistrzostwo! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones