PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673225}
6,0 219
ocen
6,0 10 1 219
Parvaneh
powrót do forum filmu Parvaneh

Parvaneh

ocenił(a) film na 5

Ciekawy film, fabuła bez fajerwerków ale mimo to zwykła historia nawet ciekawie pokazana.

użytkownik usunięty
merkucjo89

to o czym ta historia?

też chciałbym o to spytać

doliwaq

Dałby ktoś linka do tego filmu ??

ocenił(a) film na 5

O takiej Afgance, która pracuje w Niemczech. Wysyła rodzinie pieniądze itp. Spotyka na drodze swoje przeciwieństwo z Niemiec.

merkucjo89

w sensie poznaje oszczędnego Niemca pracującego w Afganistanie?

ocenił(a) film na 10
merkucjo89

Jakich Niemczech? Przecież jest wyraźnie powiedziane, że akcja (no, nie cała) dzieje się w Zurychu.

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Być może. Aż na tyle mnie nie zainteresował widocznie. Dawno go oglądałem. Więc bez szukania błędów w wypowiedzi... ;) Hej

merkucjo89

widziałeś w sieci?

ocenił(a) film na 5
xoxo_olcia

Nie, na festiwalu filmów krótkometrażowych. W siecie nie szukałem. Jak dla mnie"taki o", ale na pewno wielu podobało się.

ocenił(a) film na 8
xoxo_olcia

Na vimeo.com kupiłem pakiet wszystkich pięciu filmów krótkometrażowych aktorskich za 3,99 $. Wszystkie w jakości HD. To najtańsza możliwa opcja jaką znalazłem. Na amazon.com wychodzi 1$ więcej. Jest również pakiet krótkometrażowych animowanych w tej samej cenie, oraz dwa krótkometrażowe dokumenty, ale za nie trzeba niestety zapłacić osobno.

KissOfDeath

dzięki za podpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones