PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8555}
7,1 4 541
ocen
7,1 10 1 4541
Party przy świecach
powrót do forum filmu Party przy świecach

"Zakłóca je jednak sąsiad, który nie może spać, a następnie milicjanci przez niego sprowadzeni, którzy zabierają całe towarzystwo do komisariatu."
Oglądałam przed chwilą, ale nie było milicjantów. Ten fragment w opisie to inwencja własna autora, czy może na Kino Polska była wersja skrócona?

sylusiama

Rzeczywiście, w filmie nie ma żadnego komisariatu. Oglądałem go wielokrotnie na różnych stacjach i nigdy tego wątku nie było.

ocenił(a) film na 7
arcadiosnk

Dzięki za odpowiedź.
W sumie trochę żałuję, bo każda minuta filmu była bardzo ciekawa, a takie sceny na pewno również obfitowałyby w świetne teksty :)

ocenił(a) film na 7
sylusiama

Chyba ten fragment opisu o zabranie towarzystwa na komisariat był trochę domyślny :) W filmie tego nie ma...

ocenił(a) film na 8
lenka96

Wątek "zabierania towarzystwa na komisariat" kojarzy mi się tylko i wyłącznie z filmem Gruzy: "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy".

ocenił(a) film na 7
sylusiama

Film jest na podstawie opowiadania Himilsbacha, może tam wystąpiła milicja i komisariat? Czytałem kiedyś, ale nie pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones