PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671474}
6,1 3 129
ocen
6,1 10 1 3129
Parkland
powrót do forum filmu Parkland

...film znakomity, w doborowej obsadzie - łapie to co jest pomijane w "suchych", sensacyjnych,
dokumentalnych materiałach - ludzką stronę, emocje tych, którzy to przeżyli, zwłoki, krew, łzy,
cierpienie, pustkę - jak dla mnie filmik świetny - od razu uprzedzam - nie wchodzi w spiskową teorię -
choć ja osobiście wierzę w wersję Oliviera Stone'a...

ocenił(a) film na 5
RogerVerbalKint

To film z gatunku takich na raz a do JFK to mu lata świetlne brakuje - no ale to tylko moje zdanie

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

film ma dwa wielkie mankamenty, pierwszy - wszystkie sceny z Jackie tak k.rwa sztuczne że momentami żałośnie śmieszne ( jak ten moment z rączką na szybie wewnątrz karawanu . Nie potrafili sobie poradzić z tą kluczową postacią, maskowali ją. Drugi - matka Oswalda została zagrana tak żeby widz odniósł wrażenie że jest niespełna rozumu ( czytać pie.dolnięta ;) , w rzeczywistości matka do końca swojego życia twierdziła że jej syn był agentem amerykańskich służb. Tyle.

ocenił(a) film na 8
Ralph_S_

Nie znam wszystkich realiów - całej prawdy pewnie nigdy się nie dowiemy...Osobiście jestem bardziej skłonny uwierzyć w spiskową teorię dziejów przedstawioną w filmie Oliviera Stone'a.

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

Ruby (1992) widziałeś jak nie to polecem też perełeczka w temacie

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Jak autor.

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

popieram w 100%

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Dobry film, teoria spiskowa była wałkowana setki razy, po raz pierwszy pokazano ludzi z "drugiego planu": matka Oswalda, jego brat, Zapruder.
Co do Jackie to myśle ze tworcy z premedytacja pomineli czy jak napisał Ralph maskowali jej postać, ona była centralną postacia dramatu a tutaj zajęto się mniej znanymi postaciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones