PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8538}

Parasolki z Cherbourga

Les Parapluies de Cherbourg
7,0 3 931
ocen
7,0 10 1 3931
6,8 10
ocen krytyków
Parasolki z Cherbourga
powrót do forum filmu Parasolki z Cherbourga

Świetny film, oglądałem go ostatnio na Ale Kino! Jeśli ktoś nie widział, niech żałuje i śledzi program tego kanału i czeka na powtórkę! I może nagra przy okazji i podzieli się z innymi! Jestem zainteresowany!

Ten film to majstersztyk, jedyny w swoim rodzaju!

Polecam!

ocenił(a) film na 10
bardotek69

Niestety, UPC w Warszawie nie ma w ofercie Ale Kino! - co samo w sobie jest skandaliczne, tak uważam. Ale nagrała mi to przyjaciółka, która mieszka w Lodzi i w kablowce Toya ma Ale Kino! Tak się cieszę, że po latach znowu zobaczyłam ten przepiękny film. Legrand to geniusz!

bardotek69

Ja go dzisiaj oglądałem na Ale Kino. Super film. Na początku niezbyt mi się podobał ale pózniej się rozkręcił i był po prostu ekstra.

bardotek69

Oglądałem go ponownie i wczoraj i dzisiaj! To po prostu mój ulubiony musical/film muzyczny, sam nie wiem jak go określić! Jedyny w swoim rodzaju, wspaniały! Chyba jedna jak dotąd rola Catherine Deneuve, którą mnie urzekła...

Za każdym razem jak go oglądam przypominam sobie swoją Pierwszą Miłość... I mam żal. Tyle pięknych słów, obietnic, zapewnień. I co?

I nic. ;-(

ocenił(a) film na 4
bardotek69

ten film to straszna nuda :/ ciągłe wypowiadanie kwestii śpiewem to nienajlepszy pomysł moim zdaniem :/

ocenił(a) film na 9
bardotek69

Znowu można było go obejrzeć - tym razem w TVP Kultura. Film bardzo interesujący, trzeba tylko się przemóc na początku do koncepcji wyśpiewywanych kwestii. O ile dialogi romantyczne, miłosne brzmią bardzo dobrze, tak frazy typu "trzeba sprawdzić zapłon" zwalają z nóg.

ocenił(a) film na 9
vangunt

Podoba mi się kontrast: tragedia 2 kochanków vs. słodycz kolorów, wdzięk uzyskany wyśpiewywaniem kwestii. Film opowiada prostą historię, ale wzrusza. Nie ukrywam, że na moją ocenę "Parasolek z Cherbourga" wpływa obecność Catherine Deneuve.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones