PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 174
oceny
6,1 10 1 65174
5,1 8
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Przereklamowany.

ocenił(a) film na 6

Po dobrych trailerach i reklamie oczekiwałem czegoś innego. Troszkę rozczarowujący :/
Co nie zmienia faktu, że źle nie jest.

VolvoTeam

a jak Cara? bo ja mam obawy, że ona może zniszczyć ten film

ocenił(a) film na 6
tolerancja91

Cara bardzo spoko. Idealnie nie jest, ale ten jej głos i charakterystyczny sposób mówienia ^^
Nie była bohaterem numer jeden moim zdaniem (pod względem gry).

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Dla mnie nie była najgorsza choć wolałabym inną aktorkę. Ale jej głos rzeczywiście mi się podoba.

ocenił(a) film na 8
VolvoTeam

Rozczarowujący bo spodziewałeś się idealnego zakończenia? Dla mnie film właśnie pobił granicę moich wyobrażeń, ponieważ spodziewałam się dennego romansu, a dostałam dobrą komedię z wyróżniającym się zakończeniem, które uświadomiło że nie zawsze miłość zwycięża jak to ukazują w filmach. Z jednej strony było mi żal chłopaka, że cały jego wysiłek poszedł na marne, ale z drugiej, dziewczyna chciała się odnaleźć i jak widać wcale nie zleżało jej tak na przyjaciołach. Wiele zabawnych scen podniosło moją ocenę, no i aktorzy dobrze dobrani do takich scen :)

ocenił(a) film na 6
martynah321

Faktycznie, jego przyjaciele dobrani idealnie ;)

ocenił(a) film na 6
VolvoTeam

I nie, nie dlatego, że spodziewałem się idealnego zakończenia..

ocenił(a) film na 8
martynah321

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 6
VolvoTeam

Zgadzam sie, mnie tez rozczarowal, mialam nadzieje na wiecej glownej bohaterki w filmie i ciekawszej fabuly, a niestety momentami bywalo nudno, czego po filmie o dziewczynie gardzacej nuda bym sie nie spodziewala. Ale Cara jak dla mnie wypadla swietnie.

ocenił(a) film na 7
VolvoTeam

Mnie trochę rozczarował ze względu na to, że czytałam książkę. Spodziewałam się czegoś troszkę innego, ale i tak zrobili to nieźle. Podratowali sytuację zakończeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones