PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 176
ocen
6,1 10 1 65176
5,1 8
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Jak myślicie, czy ,,Papierowe miasta" będą miały tak wysoką ocenę jak ,,Gwiazd naszych wina"?

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

Raczej nie, bo brak tematu choroby, która zawsze podwyższa ocenę każdej produkcji + same 'Papierowe miasta' są o wiele bardziej lekką historią niż GNW i mimo że według mnie o wiele ciekawszą, to może nie trafić do każdego. Wszystko zależy jak bardzo film będzie wierny książce.

ocenił(a) film na 10
Rafalino_1000

Pieprzyć "Papierowe miasta", ja chcę obejrzeć "Szukając Alaski"...

eunuszek01

Tak jest ha ha ha;)

użytkownik usunięty
restar

Poczekaj za rok ja dostaniesz :P

Wg.mnie najlepsza jego książka,chociaz Ci bohaterowie są do siebie bardzo podobni,to jakoś bliższa mojemu sercu jest jednak Alaska.

ocenił(a) film na 5
restar

Jak dla mnie "Szukając Alaski" jest właśnie najgorszą książką Greena :v

oOAlexOo

Dlaczego?

ocenił(a) film na 5
restar

Nie polubiłam żadnego(!) bohatera, co nigdy mi się nie zdarzyło wcześniej w żadnej książce. Wszyscy byli jacyś tacy wulgarni i niesympatyczni, wątek "po" był nieciekawy i się dłużył. Aczkolwiek wierzę, że można to i owo pozmieniać i wciąż zrobić z tego w miarę fajny film.

oOAlexOo

To ja mam całkowicie na odwrót:)Margo absolutnie nie przypadła mi do gustu (te jej "jaja"z ludzi,czy to serio jest zabawne?),odtwórczyni roli jest tragiczna,w dodatku sepleni,co juz przeszkadzałoby mi w odbiorze filmu (czy Margo nie powinna byc lekko przy kości?;)),a wreszcie Quentin-pieseczek,ktory naraza życie przyjaciol,by szukac "obrażalskiej dziewczynki z wiecznym fochem do całego świata"Takie jest moje zdanie,niemniej jednak cieszę się,ze Green posiada swoich czytelników,lubujących sie w zarówno PM,jak i SA.Z pozdrowieniami:)

restar

Mnie też specjalnie nie przypadły do gusty "Papierowe Miasta", chociaż jak dla mnie to najgorszą powieścią Greena jest "19 razy Katherine" ;) Ale każdy lubi co innego i świetne jest to, że u Greena wszyscy znajdą coś dla siebie :)

crispisk

Jesteś ciekawa ekranizacji?
19 razy Katherine nie czytałam,bo wydaje mi się z opinii znajomych i z opisu zbyt młodzieżowa,jezeli moge to tak ująć:)

restar

Tak, mimo wszystko jednak jestem ciekawa jak to zrealizują - niecierpliwie czekam na jakieś miłe zaskoczenie, choć pewnie jak zwykle mój optymizm legnie w gruzach w trakcie seansu ;)
A 19 razy Katherine rzeczywiście trochę młodzieżowa, chociaż nie potrafię opisać jej innym słowem niż dziwna :) Jedyne co mi się w niej podobało to matematyczne podejście, które swoją drogą było całkiem ciekawe ;)

crispisk

Ja też,ale do kina na pewno się nie wybiorę;)
Nie mniej jednak,nie pozostaje nic innego,jak oczekiwanie na Alaskę.Liczę,że chociaż tam,odtwórczyni będzie chociaż znośna;)

restar

Ja też mam taką nadzieję ;)

ocenił(a) film na 5
restar

Ja bardzo liczę na Kayę Scodelario w roli Alaski :D

ocenił(a) film na 5
crispisk

Według mnie z tych trzech książek przez nas wymienionych "19 razy Katherine" jest właśnie najlepsza :) No ale ile ludzi, tyle opinii... :>

ocenił(a) film na 7
crispisk

Właśnie przez "19 razy Katherine" przestałam czytać Greena, zgadzam się, że to jego najgorsza książka. Zupełnie bezsensu i dość przewidywalna.
Ogólnie średnio lubię jego książki, jednak Szukając Alaski póki co najlepsza.

oOAlexOo

Jeśli chodzi o książki, to Gwiazd naszych wina nawet nie potrafiłem skończyć bo mnie nudziły. Ale Papierowe miasta są na prawdę wciągające i tylko od zdolności wykonawców filmu zależy czy uzyska on lepszą ocenę od GNW, bo według mnie spokojnie powinny to zrobić. Chociaż ja osobiście czekam na Szukając Alaski, ten film będzie miał dopiero potencjał. Jeżeli nikt go nie zepsuje, to bez problemów będzie miał lepszą ocenę niż Gwiazd naszych wina. :P

ocenił(a) film na 4
AntonCzechow

Mnie też strasznie znudziła książka "Gwiazd Naszych Wina", była taka trochę bez polotu, mało zaskakująca. Ot, taki zwykły romans o dwójce chorych nastolatków. A co do filmu "Szukając Alaski", też nie mogę się doczekać - książka była bardzo fajna, więc myślę, że film też zrobi swoje.

KmartaK

Jak myślicie, są szanse na zekranizowanie książki ,,Will Grayson, Will Grayson" napisanej właśnie przez Johna Green'a i Davida Levithana. Może książka ma bardzo kontrowersyjny temat, ale mi się spodobała, jest bardzo zabawna i szczera, mam nadzieje, że dadzą radę zrobić ekranizacje. Co na ten temat myślicie ?

ocenił(a) film na 4
mrfun123

Nie było jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat innych filmów prócz "Szukając Alaski", więc na razie możemy sobie tylko gdybać.

mrfun123

Chyba malo prawdopodobne, nie wiele osób chciałoby oglądać filmy z motywami gejowskimi.

użytkownik usunięty
Rafalino_1000

już mają :) możliwe jeśli utrzymają poziom :)

Dzięki, sam jeszcze nie zobaczyłem w ogóle, że jest ocena. Ale coś czuje, że teraz tylko nabijają ocenę, a później będzie niższa, ale nie wiadomo jeszcze nic.

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

Ja dziś byłem w kinie, i na prawdę lepszy niż GNW. Polecam ;)

ocenił(a) film na 10
BocuNoPico

wg mnie też lepszy, chociaż kocham kocham GNW ;3

Rafalino_1000

Jak dla mnie "Papierowe Miasta" na pewno będą miały wysoką ocenę. Po pierwsze Historia wydaje się dużo ciekawsza niż w GNW i po drugie dla niektórych temat choroby może wydawać się nieciekawy i straszny i niektórzy będą mogli się bać i nie obejrzeć filmu. (w drugim punkcie mówię o chorobach w GNW )

ocenił(a) film na 2
Rafalino_1000

GNW było naprawdę super, a to... Chyba dzisiaj, pierwszy raz ucieszyłam się tak bardzo, że film się skończył.

ocenił(a) film na 4
asiaaa3

ja właśnie myślę odwrotnie - przez gwiazd naszych wina nie potrafiłam przebrnąć; kolejne filmy opowiadające o chorujących nastolatkach są niemalże identyczne, nie wprowadzają nic nowego

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

Oczywiście, że nie, bo "Gwiazd Naszych Wina" jest najbardziej przecenianym filmem młodzieżowym w historii kina.

ocenił(a) film na 6
CasperChase

Wow, skąd taki wniosek?

ocenił(a) film na 6
Girlhood

Z zarobków i średnich ocen na różnych portalach. No i z mojej osobistej opinii.

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

Jasne, ze nie. Przedewszystkim dlatego, ze nie jest to film o milosci.

ocenił(a) film na 7
Rafalino_1000

Na pewno nie. Ludzie są zawiedzeni, że to film o nastolatkach a nie o wielkiej miłości. Poza tym myślę, że jest pełen uroku, ale nie tak ,,świeży" jak ,,Gwiazd...", więc świata nie zawojuje

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

Raczej nie ;/ Nie pobije "Gwiazd naszych wina" ;)

Rafalino_1000

Ja uważam że film był świetny!! Obejrzałam na spokojnie w zaciszu domowym i mnie się bardziej podobał od "Gwiazd Naszych Wina".
Film już jest na necie w wersji HD więc po co iść do kina? Podrzucam linka gdzie ja oglądałam, wplab(kropka)pl/papierowemiastaa
Udanego seansu i piszcie Wasze wrażenia :)

Rafalino_1000

Chyba gorzej byc nie moze. Gwiazd naszych wina to rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
Rafalino_1000

Chyba niestety mało kto zapozna się z tym filmem patrząc na "Gwiazd Naszych Wina" - ostatnio chciałem ten film obejrzeć i nie zdzierżyłem po połowie, nie widziałem kompletnie żadnych prawdziwych uczyć no chyba że tylko dziewczyny a tutaj oprócz miłości to nawet motyw przyjaźni jest dobrze poprowadzony. Odwaga nam doda sił
Trenuj ze mną nadszedł czas!
Pokemon czy już wszystkie masz?
Czy już wszystkie masz?
Plus za to xD

ocenił(a) film na 7
Rafalino_1000

Nie, ponieważ jest o szukaniu sensu tam gdzie go nie ma i tyle...

ocenił(a) film na 1
Rafalino_1000

Nie. Papierowe miasta to jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Kto czytał książkę ten wie, jaką karykaturą jest ten film

ocenił(a) film na 7
Crazy_3

O.O
Wiem, że film różni się trochę od książki, ale żeby aż tak niska ocena?

ocenił(a) film na 1
Subiektywny13

Jakbym mógł dałbym mniej. Po lekturze książki ogląda się ten film z zażenowaniem, gra aktorska na poziomie dna i metra mułu, nie zabawny, nudny, dla mnie ten film to były męczarnie, nie znalazłem tam nic ma plus.

ocenił(a) film na 7
Crazy_3

Szanuję ;) Każdy ma inny gust i inne zdanie :)

ocenił(a) film na 1
Subiektywny13

Swoją drogą książka też nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia, dałbym jej 5/10. Do gwiazd naszych wina jej bardzo daleko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones