PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478458}
6,8 59 038
ocen
6,8 10 1 59038
5,5 6
ocen krytyków
Pandorum
powrót do forum filmu Pandorum

że ten film rzeczywiście może być dobry, ale krwiożerczy kosmici, walka na miecze i absurdy poganiające absurdy pozwoliły mi wytrzymać 40 minut tego dziadostwa

ocenił(a) film na 8
fanatyk_hxc

Widać nie zrozumiałeś przesłania jakie film niesie, nastawiłeś się na tęgą rozrywkę, jak większość i się oszukałeś. To kino nie jest dla każdego bo należy myśleć podczas seansu, a niewielu to potrafi...

ocenił(a) film na 8
fanatyk_hxc

Nie zrozum mnie źle, może nie trafia do Ciebie taki przekaz i spoko. Jednak nie musisz obrażać dzieła, które jest całkiem niezłe w swojej kategorii. Jeśli nie trafiło to chociaż nie krytykuj.

viatori

Najwyraźniej nie zrozumiałem, prawdopodobnie muszę iść twoją drogą do oświecenia i obejrzeć setki godzin gównianych filmów sci-fi, żeby poczuć tę "głębię".
Całe szczęście, że chociaż taka wyrocznia jak ty może udzielać krytyki, co jest dobre, a co złe, od teraz już nigdy nie ocenię żadnego filmu negatywnie bez twojego pozwolenia, obiecuję!

serdecznie pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
fanatyk_hxc

Chyba nie złapałeś o co mi chodziło. Na pewno nie chciałem Cię obrazić... Sam mnóstwo filmów oceniłem negatywnie, chociaż pewnie dla wielu ludzi były całkiem niezłe ale nie oceniam tylko fabuły, a także zdjęcia, muzykę, klimat i grę aktorską. Pewnie na to co piszę też wpływa fakt, że sci-fi to mój ulubiony gatunek, czy to filmowy, czy literacki, czy nawet do rozmowy. Ale spoko, możesz po każdym filmie napisać, a ja się wypowiem.;) Pozdrawiam^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones