PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1203}
7,4 38 778
ocen
7,4 10 1 38778
6,4 7
ocen krytyków
Pan Wołodyjowski
powrót do forum filmu Pan Wołodyjowski

Nowicki...

ocenił(a) film na 10

Jako aktor dobrze zagrał, ale jego wygląd w tym filmie jest tragiczny... Łapicki w serialu jest 100000000 kroć lepiej ucharakteryzowny, bardziej przypomina Szkota, zaś rudy Ketling Nowickiego bardziej pasuje na Irlandczyka...

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

No owszem ale jak dla cały ten film ma w sobie coś, co na zawsze utożsami mi wielu aktorów z tą produkcją. Zresztą, Ketling miał stanowczo zagraniczne nazwisko i mówił, że wybiera się "za morze", więc może i Irlandczykiem był...

ocenił(a) film na 10
dolenka25

Zgadza się film jest świetny, ale co do Ketlinga to wiemy z powieści i z filmu ,że był Szkotem, więc wygląd Nowickiego jest mniej charakterystyczny niż Łapickiego. Zresztą Magdalena Zawadzka {Baśka} kiedyś powiedziała, że Nowicki sam źle czuł się w rudej peruce.

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

Przepraszam, moja pomyłka z jego pochodzeniem, przecież faktycznie Baśka dokuczała Krzysi tym nieśmiertelnym "Szkot-kot, Szkot-kot"

ocenił(a) film na 10
dolenka25

No właśnie, dlatego wygląd Nowickiego jako Ketlinga nie przypadł mi do gustu tak jak Ketling Łapickiego. Choć aktorsko obaj panowie dobrze.

ocenił(a) film na 9
dolenka25

5min 47sek filmu: "Jam pacholęciem tu ze Szkocji przybył." ojj...

kalijugananda

Nowicki buntował się przeciwko rudej peruce dość mocno, ale Hofman znany z żelaznego charakteru uparł się i postawił na swoim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones