PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267800}

Pan Samotny

Mister Lonely
6,6 1 599
ocen
6,6 10 1 1599
7,0 6
ocen krytyków
Pan Samotny
powrót do forum filmu Pan Samotny

Film zapowiadał się bardzo ciekawie, niestety - mimo wypieszczonych zdjęć, paru ciekawych pomysłów i Samanty Morton zrobionej na Marylin obejrzenie go w całości wymaga sporego wysiłku.

Jest to dwugodzinna ilustracja (jakże odkrywczej) tezy, że nie warto udawać kogoś kim się nie jest. Można sobie nacieszyć oko absurdalnymi obrazkami w rodzaju "królowa Elżbieta popala papierosa leżąc w łóżku papieżem", ale na cały film to zdecydowanie za mało.

ocenił(a) film na 2
martylek

Prawdę mówiąc bylem zdziwiony gdy dowiedziałem się kto jest reżyserem tego filmu (obejrzałem przypadkiem na kulturze). Co prawda "Gummo" czy "Donkey-boy" nie są filmami które jakoś szczególnie podziwiam, to jednak trudno im odmówić siły wyrazu, tak "Pan samotny" jest irytująco naiwnym i formalnie męczącym obrazkiem. Chyba, że jest to jakas tania prowokacja ze strony Korina - tak czy owak raczej nie warto się tym zbytnio przejmować. Ale by nie pluć jadem na lewo i prawo dodam, że demoniczna postać Lincolna wprowadzająca trochę komedii do tej produkcji była kapitalna!

ocenił(a) film na 6
lukasec

Wg mnie zaczelo sie cos dziac dopiero od momentu samobojstwa M.Monroe... Problem w tym, ze i sie zaczelo, i juz niemal skonczylo... Popieram, ogolnie meczaco... ;]

ocenił(a) film na 8
dzoszia

jak czytam takie posty to mam ochotę wziąć siekierę do ręki i odrąbać ekran od komputera coby się nie denerwować patrząc nań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones