PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877226}

Pamiętniki mordercy: Taśmy Dennisa Nilsena

Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes
5,7 1 571
ocen
5,7 10 1 1571
Pamiętniki mordercy: Taśmy Dennisa Nilsena
powrót do forum filmu Pamiętniki mordercy: Taśmy Dennisa Nilsena

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Same taśmy wypadają raczej blado. Nilsen de facto mało mówi o sobie i o tym, co nim kierowało i go kształtowało, zamiast tego nurza się w jakichś abstrakcjach. Sam serial jest z kolei dość nudny. Prowadzony w powolnym, jednostajnym tempie, zawodzi na polu wykrzesania z widza zainteresowania tą, jednak dosyć ciekawą, sprawą. Spodziewałem się więcej.

Chal_Chenet

A jakieś rekomendacje jeśli chodzi o dokumenty kryminalne?

ocenił(a) film na 5
Aniuko

O wiele lepszy jest np. netflixowy dokument o Richardzie Ramirezie - tam robotę robiły zwłaszcza autentyczne fotografie ze śledztwa, ale generalnie cały miniserial był dość mocno angażujący.

Chal_Chenet

Dzięki za rekomendację, tego jeszcze nie oglądałam

ocenił(a) film na 6
Chal_Chenet

Zgadzam się,znany morderca ,jego pobudki nie były typowo seksualne, a z tego co mi wiadomo on był samotny i chciał mieć towarzysza dlatego często trzymał zwłoki bardzo długo u siebie udając ,że ten ktoś jest z nim,zawiodłam się bo mogli wykrzesać dużo więcej ,mało szczegółów

ocenił(a) film na 5
Chal_Chenet

Dobrze to ująłeś " zawodzi na polu wykrzesania z widza zainteresowania" i na tym polu najbardziej zawodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones