PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 756
ocen
6,7 10 1 52756
5,1 11
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

Obejrzałem film nie znając obsady, przez cały czas strasznie przeszkadzał mi wygląd Whiteya, coś było z nim nie tak, wyglądał tak strasznie sztucznie, drażniło mnie to niesamowicie. Kiedy dowiedziałem się że to był Depp zrozumiałem że faktycznie, jego wygląd był nieprawdopodobnie sztuczny bo przecież wiem jak wygląda Johnny, wiadomo więc jak bardzo został ucharakteryzowany. Zupełnie spartolona robota. Jakoś też niezbyt odpowiadał mi Joel Edgerton w roli agenta FBI. A może po prostu reżyseria była słaba, przez co drażniły mnie elementy, na które przeważnie nie zwracam uwagi, może po prostu w tym filmie zabrakło pewnej wyrazistości

ocenił(a) film na 6
pokineusz

Ja się nie mogłam skupić na grze Deppa bo ciągle patrzyłam tylko na te sztuczne ślepia, kontaktów ktoś mu nie dopasował. Podobnie miałam jak patrzyłam na DeNiro w "Irlandczyku". Przecież można zmienić kolor oczu na bardziej stonowany niebieski. Podobała mi się epizodyczna rola Juno Temple i trochę większa rola Petera Sarsgaard.
Ogólnie film niezły, ale mnie nie porwał, czegoś mi zabrakło.

gabi_2

to samo miałem z Irlandczykiem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones