PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025256}

Pajęczyna

Cobweb
5,5 4 221
ocen
5,5 10 1 4221
5,2 10
ocen krytyków
Pajęczyna
powrót do forum filmu Pajęczyna

Film fantastycznie buduje klimat: tworzy niepewność co jest prawdziwe a co nie, czy to rodzice są źli czy może dziewczynka ze ściany. Następnie mamy intensywną i krwawą scenę akcji podczas której nie mamy czasu niczego analizować i koniec.
Dopiero wychodząc z kina zaczynasz się zastanawiać:
- ale dlaczego oni ją trzymali skoro była morderczym potworem? Dlaczego jej nie zabili?
- dlaczego przenieśli ją z pancernego piwnicznego dołu do przestrzeni między ścianami?
- jak amerykańskie ściany z dykty zatrzymały potwora rozrywającego ludzi na pół?
- dlaczego w końcówce potwór-siostra miałaby być ciągłym zagrożeniem dla chłopaka? Przecież nie zostawią go tam żeby żył sam i jej pilnował. Młody pójdzie do poprawczaka za otrucie rodziców a potworek umrze z głodu .

ocenił(a) film na 5
PaskudnyStaryRon

Mnie zastanowiło jeszcze dlaczego ten Brian (gówniarz który połamał się na schodach) przyszedł z "ziomkami" na włam żeby zemścić się w iście gangsterskim stylu. To było chyba coś nowego.

ocenił(a) film na 6
PaskudnyStaryRon

Ja tych rodziców nie mogę zrozumieć widać, że byli surowi i chłopiec stracił do nich zaufanie bo czuł, że go oszukiwali Jak matka otwierała ten zegar to czemu ten potwór jej nie rozszarpał żeby ją karmić. Matka powtarzała, że kocha chłopca po czym chciała go zabić, ale chyba chodziło o to żeby nie wypuścił pająka. No i jaki jest sens trzymania jej za ścianą, starsi wiedzieli, że pająk gada z chłopakiem i nic z tym nie zrobili. Ciekawi mnie też kwestia snu chłopaka bo przedstawia on, że jego rodzice też są potworami. No taki strasznie niespójny ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones