PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303340}

Oszustka

The Grift
7,2 131
ocen
7,2 10 1 131

Oszustka
powrót do forum filmu Oszustka

Ostrzegam ze jest to dramat,akcja zaden horror czy thriller zebyscie nie byli rozczarowani.Filmik calkiem ciekawy z domieszka humoru,po prostu luzne,odprezajace kino w sam raz na pozno jesienny wieczor;].Ocena 6/10.

ocenił(a) film na 2
arielos

W tym rzecz, że spodziewałem się dramatu, a otrzymałem, hmm, w sumie sam nie wiem co. Chaos, marny scenariusz (choć sam pomysł nie był zły, a nawet ciekawy, jeśli by się go odpowiednio wykorzystało), słabe dialogi, mało emocji, jakichkolwiek przeżyć. Ja też ostrzegam - absolutnie nie warto. Film dla nikogo, a ocena (!) 8.3 (!!!) - fakt, że z garstki głosów - to nieporozumienie większe jak całe to "dzieło".

PS. "gatunek: DramatHorrorAkcja" ??? Horror? Naprawdę?

ocenił(a) film na 5
arielos

Czasem mam wrażenie, że weryfikatorzy na FW to jakaś bardzo specyficzna grupa ludzi. Z jednej strony puszczają piramidalne bzdury, a z drugiej odrzucają dobre materiały tylko dlatego, że nie są one przepisane z IMDB. Ktoś kiedyś przepisał z IMDB opis filmu o podobnym tytule, a że filmu nie widział, to posłał weryfikatorowi, który też filmu nie widział. Było odwołanie do IMDB, to weryfikator klepnął i poszło. Zgadnijcie, czy jak napisałem sprostowanie do opisu, to przyjęli!
A co do filmu - dla mnie to taki zlepek scen, ale lepiszczem na tyle słabym, że film nudzi. Nie ma spójnej akcji, jakiejś historii, którą film by opowiadał. Oczywiście 8,3 to nieporozumienie wynikające ze słabej statystyki, ale 2 dentryta uważam za ocenę zbyt surową. Twoje 5 to tak w sam raz (choć piszesz 6/10)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones