PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159062}

Ostatnie wakacje

Last Holiday
7,0 16 196
ocen
7,0 10 1 16196
Ostatnie wakacje
powrót do forum filmu Ostatnie wakacje

Przyznaje że na ogół nie oglądam tego typu filmów.Gdyby nie to że pojechałem na działke gdzie nie było TVP Kultura na którym leciał film "Wszystkie poranki świata" (w którym również gra Gerard Depardieu) ale co się odwlecze to nie uciecze.Na "Ostatnich wakacjach" bawiłem się świetnie (a nawet kilka razy się wzruszyłem za sprawą znakomitej kreacji pani Queen Latifah w roli głównej)

MOCNE 8 !!!!!!

ocenił(a) film na 9
Bondman

Zgadzam się, bardzo fajny film. Przyjemnie się go oglądało.

ocenił(a) film na 7
Bondman

Trochę naiwny ale bardzooo sympatyczny :DD

ocenił(a) film na 8
kamaelangel

Świetny na poprawę humoru, dobra gra aktorska, piękna sceneria i oczywiście piękna Queen Latifah!!! Jak ktoś wcześniej napisał mocne 8!!!

ocenił(a) film na 8
Bondman

Ja również się dołączam z moim 8/10:) Świetnie się go ogląda, na przemian śmieszy i wzrusza.

Bondman

Jest to film na którym można się pośmiać i jednocześnie wzruszyć. Tak odbiera go większość z was. Ktoś nazwał go nawet naiwnym. Dla mnie jednak film jest bardzo szczególny, gdyż zawiera w sobie coś bardzo głębokiego. Wielu z nas żyje z dnia na dzień zapominając o swoich marzeniach i akceptując ograniczenia jakie stawia mu świat. Z reguły spowodowane jest to strachem. Film pokazuje, że często potrzebny jest nam kop od życia, który sprawi, że wreszcie je zmienimy, że zaczniemy tak naprawdę dopiero teraz żyć.
Jesteśmy na tym świecie po to, aby być szczęśliwymi, a będziemy tacy kiedy zaczniemy spełniać swoje marzenia. Wniosek jest taki: żyjmy pełnią życia, żyjmy tak, jakby każdy dzień był tym ostatnim. Życzę każdemu, aby stał się szczęśliwy jak bohaterka tego filmu.

ocenił(a) film na 10
Mariuszr562

Głęboka i jak najbardziej prawidłowa wypowiedź. Mogę się do niej dołączyć?

Bondman

bardzo fajny film choć czasami było nudno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones