PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224189}

Ostatni traper

Le dernier trappeur
7,6 1 643
oceny
7,6 10 1 1643
Ostatni traper
powrót do forum filmu Ostatni traper

Jutro - Wielki Piątek o 10 rano będzie w TVP1.
Szkoda, że tak pięknego i wartościowego filmu nie można puścić wieczorem, kiedy ludzie są w domu i mogą spokojnie obejżeć. Ale widać seriale są lepsze...

Himeko

Widziałem dzisiaj i jestem zachwycony. Ujęcia przepiękne a sama postać głównego bohatera niesamowita. Bardzo dobry jest wątek związany z relacją człowiek - zwierze oraz genialna muzyka L. Cohena :) Polecam i zachęcam.

j00zef

Kolejny raz powtórzę to samo - ten film jest po prostu niesamowity!!! Widoki, zwierzaki, historia niezwykłego człowieka, przesłanie, no i by the rivers dark Cohena... :)

ocenił(a) film na 9
Himeko

Dziś przypadkiem trafiłam na ten film. Dopiero się zaczynał, przeczytałam info o nim i wydało mi się ciekawe. I taki też był film :) Rewelacyjny film pokazujący, jak bardzo człowiek może być związany z przyrodą. I owszem, tak kiedyś było, obecnie znacznie rzadziej. Ale myślę, że to jakaś część naszych przodków wciąż w nas żyje i sprawia, że tęsknimy do takiego życia w zgodzie z naturą, za takim pierwotnym domem człowieka.
Bardzo lubię takie klimaty, a zwłaszcza, gdy pojawia się także psi zaprzęg ;p

ocenił(a) film na 9
Himeko

Ehh, długo czekałem aż ponownie pokażą ten film w telewizji, ale musieli go puścić w tak nieludzkiej godzinie. Niektórzy muszą się wyspać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones