PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687}

Ostatni smok

DragonHeart
7,2 43 897
ocen
7,2 10 1 43897
6,0 5
ocen krytyków
Ostatni smok
powrót do forum filmu Ostatni smok

Młody miał wtedy pięć lat, ale fascynacja trwa do dziś- fragmenty filmu wykorzystał nawet na własnej maturze :) Potrafiliśmy go oglądać kilka razy w tygodniu, znaliśmy każdy fragment. Dzisiaj po latach obejrzałam go znowu i wcale nie przestał mnie wzruszać. Takie filmy powinni kręcić dla dzieciaków, a nie jakieś cholerne Hanny Montany!

ocenił(a) film na 7
MalyPigmey

Mam dokładnie to samo odczucie.Kilkanaście razy widziałem go na starej kasecie VHS :)

ocenił(a) film na 8
RAC_79

O pamiętam te czasy miałem około dziesięciu lat jak po raz pierwszy go oglądałem i też miałem go na kasecie VHS razem z Mortal Kombat.
Do dziś mam łezkę w oku jak oglądam te filmy. Stare dobre czasy :)

ocenił(a) film na 7
sirwilk

Mortal Kombat tak samo :)

ocenił(a) film na 9
MalyPigmey

Disneyowska Hana Montana to taki plastik w porównaniu do innych filmów jak w muzyce dyskoteka w porównaniu z koncertem rockowym lub chociażby popowym.

MalyPigmey

Ostatni Smok leci dziś o 14:50 na Universal Channel HD !!!

Kto może niech nagrywa a później proszę o udostępnienie !

MalyPigmey

Też mam na kasecie i też bardzo mi się podoba :D. Oglądałam kontynuację, ale to nie było to, jakby to była zupełnie inna produkcja.

ocenił(a) film na 8
MalyPigmey

Ja ten film wypożyczałem jak były vhs.. Dobrze tego smoka zrobili, podobał mi sie pamietam

MalyPigmey

oj tak, ja rowniez mialem ten film na vhs-ie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones