PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036682}

Ostatni klient

Klienten
6,2 1 517
ocen
6,2 10 1 1517
Ostatni klient
powrót do forum filmu Ostatni klient

Udane połączenie thrillera z dramatem psychologicznym - do pewnego momentu całkiem fajnie się to oglądało.Na plus na pewno świetna główna rola męska,fajnie budowane napięcie oraz niezłe zwroty akcji jak chociażby ten w 50 minucie.Na minus - końcówka filmu i kilka mooooocno naciąganych scen - tej końcówki nie kupiłem,ale spokojnie można filmik zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Jak dla mnie to końcówka uratowała trochę ten film.

kleju30

Właśnie obejrzałam film i jestem pod ogromnym wrażeniem. Końcówka wydaje się logiczna: chłopak uważał, że winę za jego skrzywioną psychikę i co za tym idzie jego zbrodnie ponosi matka, ponieważ go porzuciła i oddała ludziom, którzy go krzywdzili. Chciał, aby ona wzięła dobrowolnie na siebie tę winę, przyznając przed nim, że jego zbrodnie są wynikiem jej postępowania. Ponieważ ona tej winy nie chciała na siebie wziąć, przeszedł do planu B, czyli wykorzystał wcześniej spreparowane dowody, aby ją obciążyć i tym samym zmusić do poniesienia konsekwencji, czyli spowodować, ze ona zostanie przez społeczeństwo uznana za winną jego czynów.

ocenił(a) film na 7
malgoskamalik

Też mi się tak wydaje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones