PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

byłam

ocenił(a) film na 10

zobaczyłam i się rozweseliłam dobra gra aktorska fajne gagi i zwroty akcji jak na polskie realia fajny film

ocenił(a) film na 1
reniabu

Twoje konto było aktywne 14 grudnia 2014 i wczoraj. Niewątpliwie firma dystrybucyjna "Muszczelka" bardzo się stara wypromować ten film. Mam pytanie, jeśli napiszę, że od czasu premiery "8 i 1/2" Felliniego nie widziałem równie doskonałego filmu to czy mogę liczyć na gratyfikację finansową? Mam ostatnio wydatki....

ocenił(a) film na 10
niniwa1974

Widzisz szerloku cholmsie nie zamierzam ci się tłumaczyć czy byłam na wakacjach w pracy czy w kryminale. nie twoja sprawa oceniam co chce i jak chce a tobie gówno do tego . A z muszczelką nie mam nic wspólnego. Tak że swoje dochodzenie możesz sobie wsadzić a moja rada zajmij się czymś innym a nie szukaniem afer . Teraz patrz dałam 9 teraz daje 10 pewnie podwyżkę dostałam . A zaraz jakieś arcydzieło na 1 ocenie i co. ?

niniwa1974

pacz ty się ja też podobny termin założenia konta ale siedzę cicho żeby hejterów nie denerwować wole poczytać głupoty jakie piszą tak że twoje dochodzenie słabe niniwa1974

ocenił(a) film na 1
wladin

Wśród niewielu filmów ocenionych przez reniabu mamy takie kwiatki:

Polisz kicz projekt - 9/10
Polisz kicz projekt... kontratakuje - 9/10
Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości - 9/10
Królowie życia - 10/10
Ostatni klaps - 10/10

Myślę, że konto to założył ktoś powiązany z Pujszo albo nawet przez niego samego. Biedaczysko uważa się za wielkiego artystę i chce to udowodnić zawyżając punktację swych marnych filmideł. Żenua!

ocenił(a) film na 1
niniwa1974

Właśnie zajrzałem na konto wladina, he, he, te same filmy ta sama punktacja dla poronionych płodów Pujszy. I jeszcze jedno Pujszo, "Głupi i głupszy" który oceniłeś na 2/10 jest 100 razy lepszy od tych twoich bździn filmopodobnych.

ocenił(a) film na 1
niniwa1974

Ojej to twoje 'śledztwo' daje naprawdę zabawne rezultaty :) właśnie sobie wyobraziłam jak bardzo współczułabym komuś kto faktycznie na trzeźwo oceniłby te 'arcydzieła polskiej kinematografii współczesnej' na dziewiątki i dziesiątki xD

Ech, brak jakiejkolwiek subtelności tych pseudo-zawodowych poklaskiwaczy jest absolutnie przezabawny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones