PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

Chyba zbyt poważnie podchodzicie do komedii. A Ostatni Klaps to bardzo fajna komedia - widziałam pokaz przedpremierowy! Uśmiałam się! To najważniejsze! Mariusz Pujszo - the best!

JoannaCe_filmweb

Też byłem i nie żałuję. Przyjechałem do Rybnika aż z Torunia na ten pokaz i teraz mogę powiedzieć, że wszyscy którzy negatywnie oceniali ten film po obejrzeniu jedynie trailera mogą się udławić swoimi opiniami bo film Mariusza Pujszo jest niesamowicie zabawny!

8lols

Rybnik pozdrawia Toruń xD Niesamowicie to może przesada, ale też widziałam już ten film i spodziewałam się, że będzie o wiele gorzej widząc kogo obsadzono w roli głównej żeńskiej ;p całość jak dla mnie jest przyzwoita. Ten kto spodziewa się metafizycznych doznań to się zawiedzie, ale amatorzy lekkich, przyjemnych komedii na piątkowe wieczory - im się bedzie podobać. Szkoda, że bardziej nie wyeksponowano wątku miłości Napoleona i Walewskiej, z filmu mało się o tym dowiadujemy, a to naprawdę mogłaby być fajna historia =(

marywooden

Gagi przy których aktorzy mają kamienne miny jest na poziomie mistrzowskim :D

JoannaCe_filmweb

KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE ! BĘDZIECIE MIELI OKAZJĘ JAKOŚ W MAJU!!!!!!!!

koleeesnikowa

22 maja chyba premiera jest

JoannaCe_filmweb

I film był tak dobry, że aż założyłaś konto na filmwebie. Kiedy wy się nauczycie, klakierzy?

ocenił(a) film na 1
duraq

JoannaCe - konto założone 11 kwietnia 2015, jeden obejrzany film - "Komisarz Blond...", oceniony na "10". Czy trzeba czegoś więcej????

JoannaCe_filmweb

Panie Mariuszu, ileż kont Pan pozakładał:). Sorry, Mister Pujszo i jego rodzino, ale mam trzydzieści kilka lat i nie uwierzę, że istnieje choć jedna osoba na świecie, która wystawiłaby "dychę" Komisarzowi Blondowi...
Ciekawe, czy admini zajmują się usuwaniem fałszywych kont. Pora was zgłosić, bando spamerów.

ocenił(a) film na 10
erdece

widocznie jesteś człowiekiem słabej wiary. Haha. Nie każdy ma tak wysublimowany humor widocznie jak Ty:) Ale jak ktoś ocenia dzień świstaka na 8 to czemu nie mają ludzie oceniać blonda na 10? Zgłosić to trzeba mysterów - kozaczyny przez kabel haha

JoannaCe_filmweb

chyba cie poebao ,film z pujszo i frykowską fajny ,oki a kac wava dostał oskara -wole chyba obejrzeć zestaw reklam na polsacie niz to wątpliwej jakości dzieło

ocenił(a) film na 10
przemas123

to oglądaj reklamy na polsacie i tvnie i nie zawracaj dupy w końcu sfrustrowańcu :D

JoannaCe_filmweb

ile sie srednio dostaje za to dupolizostwo? bo w sumie to niezla robota siedziec na dupie i wychwalac szmiry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones