PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

Plakat dwuznaczny, ale mi się podoba. W końcu coś co nie jest zdjęciem aktorów na białym tle <3

Tomatoes

Plakat jest dobry, myślę, ze Napoleonowi tez by sie podobał... ;)

Tomatoes

O to to! :) Nie mogę patrzeć na te ostatnie plakaty, prawie się od siebie nie różnią, właściwie nie wiadomo, do którego filmu, bo i aktorzy się powtarzają ;) Tutaj mamy przynajmniej też trochę nowych (albo przynajmniej dawno niewidzianych) twarzy :) tzn. w samym filmie, bo nie na plakacie ;)

Tomatoes

mega jest i na stronie jak się laduje :D

agapie

Właśnie obsada też jest taka dwuznaczna - bardziej znane twarze, ale i też sporo nowych... Buczkowskiego dawno nie widziałem. :)

ocenił(a) film na 8
Tomatoes

Plakat mi się podoba, nawet bardzo, pewnie większości mężczyznom także. :D

Tomatoes

Myślę, że plakat jest dobry, jest to coś innego

ocenił(a) film na 7
Tomatoes

Myślę, że na 100% podoba się facetom :p Według mnie plakat adekwatny do tytułu ;)

Tomatoes

Jaka dwuznaczność w tym plakacie była? Nie rozumiem. Może dlatego, że nie wiem, o czym jest film. BTW. Kontrast kolorów spoko, mnie też się podoba.

ocenił(a) film na 9
Tomatoes

Na pewno jest to coś innego niż standardowe plakaty, które niestety w większości filmów są bardzo do siebie podobne. Miło widzieć coś innego, a dla osób, które filmu nie widziały daje nieco do zastanowienia jak ma się plakat do treści filmu

Tomatoes

Plakat możliwe, że naprawdę jest trochę dwuznaczny, jednak muszę przyznać, że jest oryginalny :) Kreska w rysunku jest dość delikatna i przyjemna dla oka, a dobranie kolorów też jest dobre :)

użytkownik usunięty
Tomatoes

Faktycznie, niezły plakat, chociaż dopiero po obejrzeniu filmu będzie można uznać, czy w tej dwuznaczności faktycznie adekwatny do treści.

ocenił(a) film na 10
Tomatoes

Plakat niektórym osobom może się nie podobać, ale dla mnie jest nawet ok.

ocenił(a) film na 8
Tomatoes

Treść plakatu jest bardzo dwuznaczna, jednak spodziewam się, że dzięki temu więcej ludzi obejrzy ten film obejrzy, chociażby z czystej ciekawości poznania pochodzenia tej dwuznaczności w fabule.

Tomatoes

Osobiście mi się podoba :D Chociaż ten Napoleon wydaje się trochę jakby sztuczny. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest dość oryginalny :)

ocenił(a) film na 1
patrycjaen

Muszczelka the best! Panowie budowlańcy, przed wami wielkie zadanie promowania kolejnych bzdetów filmowych Pujszy. Do dzieła!!

ocenił(a) film na 9
niniwa1974

Wszędzie cie pełno niniwa niemasz co robić oprócz hejterstwa

Tomatoes

a mi się wydaje, że to trochę plagiat okładki książki, też zresztą polskiej - Pan Wilk i Kobiety - http://img01.staticclassifieds.com/images_tablicapl/242437367_3_1000x700_pan-wil k-i-kobiety-literatura_rev001.jpg : ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones