PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

Mariusz Pujszo i Agnieszka Frykowska to gwarancja udanego projektu co najmniej takiego jak
osławione "Oko sprawiedliwości".
Miejmy nadzieje że Raczek napisze recenzje i film zostanie wycofany z projekcji.

ocenił(a) film na 8
jerzynek44

a kogo byś wolał w roli głównej Szyca? filmu jeszcze niema a tu już same negatywy ciekawe czemu ? Zazdrość otępienie umysłowe czy co?

franciszek662

Dobrze że czytasz opinie innych
jeszcze lepiej gdybyś czytał ze zrozumieniem-kłania się podstawówka.
Sam dobierz obsade bo mnie takie badziewie nie interesuje.

ocenił(a) film na 6
jerzynek44

Badziewie, bo?? Nie ma nic prócz szczątkowej obsady, a ludzie już zrzędzą, czasem wstyd mi być Polakiem...

krzychu1323

Mariusz Pujszo i Agnieszka Frykowska to gwarancja udanego projektu co najmniej takiego jak
osławione "Oko sprawiedliwości".

Właśnie dlatego uważam że będzie to badziewie.

http://film.onet.pl/wiadomosci/ostatni-klaps-zwiastun-filmu-z-maja-frykowska/lrd s8
Teraz już jestem pewien że będzie to badziewie 1 klasa.

ocenił(a) film na 6
jerzynek44

zapowiada się lepiej niż Oko Sprawiedliwości

krzychu1323

Tu cycuszek ,tam pupka więc popatrzeć będzie miło ale mam wrażenie że boków na tej komedi to nie pozrywamy.Obym się mylił a wtedy pierwszy posypie głowe popiołem.Pozdro...

ocenił(a) film na 6
jerzynek44

Otóż to, popatrzeć będzie miło, bo Polskie kobiety najpiękniejsze na całym świecie, a czy się ubawimy to się okaże, może być różnie, bo mimo wszystko muszę przyznać, że Pujszo jest bardzo słabym aktorem. sprawia wrażenie, że gra wszystko na pół albo i ćwierć gwizdka.

ocenił(a) film na 10
jerzynek44

jak badziewie pierwsza klasa, to może dalej oglądaj na 10 forresta gumpa. Typowy Polak. To tak jakbyś książkę po okładce ocenił. Dla mnie Stephen King piszę badziewne książki fantasy i na ich podstawie kręcą jeszcze gorsze filmy. Ale tak to jest. Cudze chwalicie, swego nie znacie i z góry zakładacie,że będzie dzidostwo. Ja jestem jak najbardziej za obejrzeniem "ostatniego klapsa" i ocenie dopiero po. A Pan Jerzynek niech sobie hejtuje już za wczasu.

Arteusz_Pakowski

............... Stephen King piszę badziewne książki fantasy i na ich podstawie kręcą jeszcze gorsze filmy.
Na szczęście jest to twoja subiektywna ocena do której masz prawo.
Co do Forresta Gumpa to dam sobie spokój.
..................z góry zakładacie,że będzie dzidostwo.-dodam więcej , jestem pewien że będzie to dzidostwo.

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki i tego się trzymajmy w soich komentarzach.

Arteusz_Pakowski

Błagam, gościu... właśnie porównałeś Kinga do Pujszy:D... Nie czujesz niesmaku?

ocenił(a) film na 10
erdece

niesmak czuję czytając takie mędrkowanie. Myślę,że Pujszo się nawet nie odmienia;) Ale co będę dyskutować z kimś kto nie widzi różnicy między fantasy Kinga a komedią Pujszo. Byle hejtować. To jest dno i niesmak który czuje...

Arteusz_Pakowski

Otóż każde męskie nazwisko w Polsce się odmienia, więc Pujszo nie jest wyjątkiem. A różnicę widzę. To Ty postanowiłeś porównać nieporównywalne...

Arteusz_Pakowski

A poza tym zdanie "Stephen King piszę badziewne książki fantasy i na ich podstawie kręcą jeszcze gorsze filmy" to w twoim przypadku niezła generalizacja. 8* za Zieloną Milę? Sprawdź autora tekstu, na którym oparty jest ten "badziewny" film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones