PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

Kto jest reżyserem tego filmu ?
I kto daje pieniądze na coś takiego ??!

Griver

Mariusz Pujszo z własnej kieszeni wyłożył na produkcję tego filmu, a reżyserem jest Gerwazy Reguła...moim zdaniem taki film to złoty interes bo i tak masa wieśni...yyy..fanów lekkiego kina pójdzie obejrzeć ten film;]

Griver

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego:):)

jerzynek44

I to jest ku$%a skandal...

ocenił(a) film na 6
Apiseq

to jest kuśwa żart kolegi, przecież to prywatny film, za to finansowanie Pokłosia to nie żart

jerzynek44

a skąd masz takie informacje??

22rgrzyb

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego:):)To by był koniec ministerstwa.

Griver

Może ty? Nie? Zapomniałem, lepiej zwymyślać innych niż samemu coś zrobić. Typowe.

Griver

Wolałabym spędzić wieczór na zbieraniu ziemniaków na polu niż na obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 1
chica guapa

Na pewno tak spędzony wieczór byłby o wiele bardziej produktywny ;)

ocenił(a) film na 6
chica guapa

Koleżanko, a oglądałaś? ja tak - marek Włodarczyk był genialny w tym filmie! Pujszo mniej, Frytka średnio, ale ci starsi nieznani aktorzy super!

Spoko_loko

Nie oglądałam, ale jakoś chyba się nie skuszę. We Włodarczyka wierzę chociaż jakoś super go nie lubię, ale sam scenariusz mnie odrzuca.

ocenił(a) film na 1
Griver

Dlaczego jeden potencjalny szit oznacza upadek całego kina polskiego?

ocenił(a) film na 6
michal.2907

Bardzo słuszna uwaga! I zawsze mnie zastanawia co to jest niby to "polskie kino"?

ocenił(a) film na 6
Griver

Amerykańskie kino upadło... wyprodukowało setki filmów typu Dwugłowy rekin atakuje... 100 razy gorszych i głupszych niż Ostatni klaps...

Spoko_loko

Amerykańskie kino produkuje bardzo dużo filmów, i dobrych i złych. My produkujemy filmów dużo mniej i niestety te złe przeważają, a tych dobrych albo jest mało, albo nie są pokazywane w kinach ani za bardzo reklamowane. Z ostatnio oglądanych bardzo spodobało mi się "Ziarno prawdy".

ocenił(a) film na 6
chica guapa

Ja Cię rozumiem i masz dużo racji, niestety Ziarna prawdy jeszcze nie widziałem, ale szczerze Ci powiem, że to co mnie irytuje to to, że jak ktoś nie ma dobrych układów w mediach to zawsze jego filmy będą krytykowane, a jak ma dobre układy, to bez względu na to co zrobi będzie dostawał nagrody. Ostatni klaps to nie jakieś arcydzieło, ale jest to naprawdę oryginalna historia, sporo nowych twarzy i moim zdaniem jest to dużo ciekawsze niż jakieś Porady na zdrady, Dzień dobry kocham cię etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones