PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

Doskonała rola Marka Włodarczyka, Pujszo średni, za bardzo teatralny, za to kilku nieznanych, starszych aktorów zagrało świetnie. A pisanie, że to "upadek kina polskiego" przez delikwentów, którzy tego filmu nie widzieli czy Jakieś żałosne Węże dla Marka Włodarczyka to zwykłe świństwo

ocenił(a) film na 6
Spoko_loko

Film rzeczywiście jest OK! Frytka trochę sztuczna, ale to przecież nie aktorka, ale niektórzy aktorzy byli świetni

ocenił(a) film na 6
ostry_cenzor

Nie wiem co to za zjawisko, do niektórych jak się przyczepią, to czego by nie zrobili - zgnoją, inni za to, czego nie zrobią, to wielkie zachwyty, większość tutaj to ludzie bez własnego zdania i tyle

ocenił(a) film na 1
Spoko_loko

Dokładnie dobry film z Markiem :) ludziom to zawsze będzie źle i będzie coś nie pasować, ale po co te bez myślne hejty? Dobry film, śmieszne dialogi :)

ocenił(a) film na 6
zaba0173

Właśnie tych hejtów za cholerę nie rozumiem. Co tam było w tym filmie takiego, żeby tak ten film tępić? Ale z drugiej strony nudzących się idiotów bez zajęcia w necie nie brakuje i stąd ta cała żółć na forum niestety

ocenił(a) film na 10
Spoko_loko

Ciekawa opowieść, dobrze zrobiona - film potrafi wciągnąć widza. Gra aktorska dobra, Pujszo wcale nie przeciętny - dobry !
Frytka to tak normalnie chyba a nie sztucznie :)

ocenił(a) film na 8
AleAluska

Gra aktorska bardzo spoko - Pujszo i Frytka, Włodarczyk... bardzo fajnie.
Fajnie to twórcy zrobili, ciekawa opowieść .

ocenił(a) film na 1
daszel

mam specjalny komunikat dla Pujszy. Panie ładny, zakładanie kolejnych kont i ocenianie własnych filmów na 8,9,10 nic nie da. Filmweb ma sposób na nieuwzględnianie takich ocen do średniej.

ocenił(a) film na 6
AleAluska

Dokładnie, poza tym Frytka gra tam amatorkę, a że nie jest po szkole teatralnej to wypada w tym filmie bardzo naturalnie, a o to przecież chodzi

Spoko_loko

Ale ona zrobila szkole aktorska...

ocenił(a) film na 6
platyna_2

Ale mi chodziło o "prawdziwą" filmówkę. Aczkolwiek jak by nie patrzeć w tej roli wypadła wiarygodnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones