PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375872}

Ostatni dom po lewej

The Last House on the Left
6,6 62 450
ocen
6,6 10 1 62450
6,6 5
ocen krytyków
Ostatni dom po lewej
powrót do forum filmu Ostatni dom po lewej
LeoMessi86

To za magiczna mikrofale ktora dziala bez zamkniecia drzwiczek :-)

ocenił(a) film na 6
LeoMessi86

niska bo te dwa filmy to zwykle remaki, nic oryginalnego. zresztą film the stepfather jest duzo gorszy od oryginalu. co do ostatniego domu to remake moze podobac sie lepiej.

ocenił(a) film na 8
junior_dos_santos

co z tego, że "zwykłe remaki", skoro akurat moim zdaniem (i jak widać na forum - sporej ilości osób również) jeśli chodzi o ten film, to nowsza wersja jest zdecydowanie lepsza od pierwowzoru...
Weźmy np. "Amityville" - starsza wersja nie ma wcale lepszej oceny, niż ta nowsza...
Nie wydaje mi się, żeby ludzie oceniali filmy głównie przez pryzmat tego, czy to remake, czy nie... Nie mówiąc już o tym, że wielu "koneserów" oglądając daną produkcję, wcale nie wie, że ona jest tylko nowszą wersją czegoś, co już powstało....

ocenił(a) film na 6
dirtyheaven

no to, ze nie był to oryginalny zamysł twórców i chyba o to tylko chodzilo.fabularnie film ma troche nowych watków ale wciąż zbudowany jest na kopiowanym pomysle dlatego podejscie wiekszosci ludzi do tego typu remaków juz automatycznie jest inne niz do filmu z oryginalnym zamyslem.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

owszem, na mnie ten film też zrobił duże wrażenie...
w porównaniu do starszej wersji - nawet ogromne, można rzec :)

LeoMessi86

Bardzo smutny film i mam tu głównie na myśli śmierć tych dwóch młodych kobiet na początku. Jedna zabita w brutalny sposób nożem w brzuch, a druga zastrzelona gdy płynęła uciekając od morderców.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Czemu piszesz coś bez sprawdzenia i 10x powtarzasz tę samą wiadomość, zaśmiecasz tak forum trochę, choć i tak to miejsce często nie trzyma wysokiego poziomu dyskusji to jeszcze inna kwestia. No i można pomyśleć, czy dana kwestia wnosi wiele do dyskusji, ale oczywiście rozumiem, że film zrobił na Tobie wrażenie i chciałeś to napisać.

introverder667

No trochę za wcześnie napisałem komentarz, bo tamta jedna przeżyła.

ocenił(a) film na 6
pawel_nowakk

No, super, a teraz sklej pi*dę.

Sternmayer

Wyrażaj się debilu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones