PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017345}

Opętana

The Harbinger
2,8 915
ocen
2,8 10 1 915
Opętana
powrót do forum filmu Opętana

Słaby

ocenił(a) film na 3

To żaden horror. Ciężko to też nazwać thrillerem. Żadnego napięcia. Fabuła interesująca ale wykonanie bardzo słabe. Widzimy tylko, że ktoś umarł, ale nic ciekawego nie pokazano wcześniej ani po. To mniej więcej tak jakby przeczytać w gazecie, że ktoś kogo nie znamy i o kim nic nie wiemy umarł. Aha, no umarł, i co z tego? No właśnie nic ciekawego z tego nie zrobiono, mimo iż sam pomysł jest ciekawy, tak jak i legenda, ale sposób poprowadzenia filmu nie pozwolił wykorzystać dobrze tego atutu jakim jest fabuła. Można za to powiedzieć, że Madeleine McGraw (która zagrała siostrę głównego bohatera w "Czarnym telefonie") bardzo dobrze zagrała. Ten film to żaden "Czarny telefon", który jest świetny. Dziwne, że ten film trwa prawie 2 godziny.

ocenił(a) film na 7
Rapid_1930

Oglądałaś do końca? Wątpię... Jest to horror! Thriller :D
Nie o okoliczności śmierci chodzi, a o samobojstwo-o duszę... zobacz to jeszcze raz i nie prześpij końca.
A horrorem jest chocby przez tego lysego lub "pana" w kapeluszu, zabranie duszy, tych mieszkanców...

ocenił(a) film na 3
Gamera

Tak, oglądałem do końca i nigdy nie śpię jak oglądam jakiś film, nawet gdy jest tak słaby. I co z tego, że jest jakaś tam postać? Nie chcę spoilerować komuś, ale rozumiem dlaczego uważasz, że to horror, jednak dla mnie to za mało by nazwać ten film horrorem. A jeśli tak, to jest to po prostu słaby horror i nie ma sensu zastanawiać się nad tym jaki to gatunek.

ocenił(a) film na 7
Rapid_1930

By film był horrorem musi coś mieć. I ten film TO ma. Może dla ciebie krew musi pryskać na praeo i lewo wtedy to horror... cóż twoja definicja nie jest ogolną. To twoja definicja.
I nie jest to horror, bo ja tak uważam, tylko to horror, bo to jest horror.
I slaby znów jest dla ciebie i może gsrstki osób. Niektorym, i mnie, może się podobać, choć bardziej "horrorowatego" zakonczenia się spodziewałam...

ocenił(a) film na 3
Gamera

Nie mówię, że musi krew pryskać. To już wtedy zazwyczaj jest konkretny gatunek horrorów, np. slasher czy giallo. Jest dużo horrorów w których nie ma wiele krwi ani morderstw i które są świetne, np. Nieznajomi z 2008 roku. Nie wiem co ci się podobało w tym filmie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Rapid_1930

Po szajsach udających horror, a będących uzalaniem się byla to fajna odmiana. Co mi się jeszcze podobało, bo nie wszystko było oklepane, nie na tego stawiałam...

ocenił(a) film na 7
Rapid_1930

Nieznajomi, opis: Przyprawiający o gęsią skórkę, oparty na autentycznych wydarzeniach thriller o spotkaniu ze złem w czystej postaci. Na faktach, więc nie bardzo horror...

ocenił(a) film na 3
Gamera

Te opisy co ludzie tworzą są czasem dziwny. Ten jest lepszy: "Historia dwojga ludzi, którzy w domu na odludziu muszą walczyć o życie z trojgiem zamaskowanych morderców".

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
Rapid_1930

Mi się film podobał ale ma wiele niedoróbek realizacyjnych . Tematyka i motyw z morderczym dzieckiem mogą się podobać. Twist tej historii jest również spoko. Ale jak ktoś przywiązuje wagę do realizacji lub takich tematów nie lubi to film go nie porwie i mu się nie spodoba. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones