PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603231}
4,8 1 675
ocen
4,8 10 1 1675
3,8 11
ocen krytyków
Onirica
powrót do forum filmu Onirica

Film można dostać na kickass.to onirica-field-of-dogs-2013-italian-ld-webrip-xvid-bma-t9017540, jest tylko problem z napisami...
angielskich też nie widzę:/

agryppa

Dzisiaj byłam na seansie w Poznaniu w filmie dialogi są po Polsku - grają Polacy. Na kopii były angielskie napisy, chwilami zastępowane polskimi, gdy w filmie pojawiały się fragmenty po włosku. Tak więc może poszukiwania są niepotrzebne :).

ocenił(a) film na 5
zza_swiatow

Niestety ale w kopii, którą posiadam wszystkie dialogi są po włosku. Jak wrażenia po seansie?

agryppa

Jak można się było spodziewać kino bardzo ambitne, przepełnione symboliką i mniej i bardziej czytelną. Są sceny, podczas których człowiek zapada się w sobie i snuje refleksje nad własnym życiem i dzisiejszym światem. Mistrzostwo reżysera przejawia w szczegółach i ogółach - zdjęcia, scenariusz, muzyka i kompozycja. Myślę, że Pan Majewski jest artystą w zupełnym, co tylko potwierdziło spotkanie z nim po seansie. Pięknie mówił o swoim filmie i sztuce, oraz o zatracaniu się człowieka... jeśli lubisz kino dla duszy powinno Ci się podobać. Ja wyszłam poruszona i zadowolona z seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones