PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031393}

Oliverio i basen

Oliverio y la piscina
4,9 62
oceny
4,9 10 1 62
Oliverio i basen
powrót do forum filmu Oliverio i basen

Ojciec jedynaka Oliveria (Alejandro Arean) zmarł z powodu tętniaka podczas rodzinnego obiadu, tuż po tym, jak wraz z żoną oznajmił synowi, że podjęli decyzję o rozstaniu. Po powrocie z krematorium trzynastolatek stawia urnę z prochami rodzica przy basenie. Sam siada na leżaku, by poszukać w telefonie informacji na temat tętniaka. Dochodzi do wniosku, że życie straciło sens i nie ma sensu się stamtąd ruszać. Mimo to chłopak uczy się kochać, przebaczać, a nawet odzyskuje szczęście.

ocenił(a) film na 6
kerulet

Po co wklejasz opis na forum? Przecież od tego jest specjalna sekcja:
https://www.filmweb.pl/film/Oli-2021-10031393/descs
Tam się dodaje opisy, żeby były widoczne od razu.

givi

A próbowałeś kiedyś dodać taki opis? Może się coś pozmieniało, ale trzeba było podać kilkustopniową weryfikację, poświadczyć chyba własną krwią jeszcze na końcu i tak opis był odrzucany, co mi się zdarzyło kilka razy - więc wolę się w to nie bawić...

ocenił(a) film na 6
kerulet

Dodaje od kilku lat i w tym czasie dodałem/poprawiłem ponad 1000 opisów. Odrzuconych zostało 67 w tym część nie z mojej winy (np. wygasło źródło), więc za przeproszeniem gadasz głupoty. Wystarczy przeczytać instrukcję i się do niej zastosować, więc zadanie na poziomie podstawówki. Opis do tego filmu też dodałem - w stosownym miejscu, nie na forum.

givi

No i brawo dla Ciebie, czepianiem też się zajmujesz zawodowo? Może już od samej podstawówki... A może z nudów - powodzenia w dodawaniu napisów, jak dobijesz do 10 tys. to... bądź z siebie dumny 10x bardziej niż teraz, a ja będę robił to, co uważam, za słuszne, bez pseudo-pomagierów, którzy z braku innego zajęcia nie mogą się odkleić od tegoż forum...

ocenił(a) film na 6
kerulet

Stary, co ty tworzysz? xD Próbujesz udowodnić, że dodanie opisu to nie wiadomo jak skomplikowana sprawa, więc wyjaśniam, że nie. A ty z jakimś czepianiem? Masz 0 (słownie: zero) dodanych materiałów, co sugeruje, że nawet nigdy nie próbowałeś. I chyba trafiłem w jakiś czuły punkt, skoro od razu sobie całą ideologię dopisujesz. Rób jak uważasz, bez odbioru.

givi

Starego to sobie poszukaj w rodzinie, może być rodzina FilmWebowa... Dodanie opisu trzeba poprzeć źródłem, a jak się ma źródło nieakceptowalne przez FW (ufam, że kumasz co to mogą być za źródła), to się nic nie doda - po kilku próbach dałem sobie spokój i robię, jak robię, a że się jakiemuś pryszczatemu pajacowi (piszącemu "xD") nie podoba, bo mu chyba zabieram chleb z frajdy pierwszego dodania opisu filmu, to nic na to nie poradzę. A że mam zero dodanych materiałów? Ty masz pewnie tysiące - jakiś medal za to dostałeś, czy tylko pochwałę od nauczyciela? "Bez odbioru" - podoba mi się taki koniec, szczególnie, że się zaczęło ten dialog... Pozdrawiam, życzę udanego wieczoru i smacznych psychotropów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones