PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769771}

Olbrzym

Jätten
6,6 127
ocen
6,6 10 1 127
Olbrzym
powrót do forum filmu Olbrzym

Ciekawa obsada głównie składająca się w dużej mierze z osób niepełnosprawnych, ale cienko jeśli chodzi o scenariusz. Historia nie przekonuje.

harry_rabbit

Hej . Wiesz może gdzie można natknąć się na ten film ?

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Był na Warszawskim Festiwalu Filmowym, ale nie polecam, szkoda czasu. Chyba, że potrzebujesz z jakiegoś powodu.

harry_rabbit

Okey . Dzięki ;) . Myślałem że wart uwagi ale coś nie rekomendujesz wiec daruje sobie .

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Wg mnie szkoda życia na takie przeciętne filmy ;)

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Gdybyś jednak chciał spróbować, to jest dostępny do 17 grudnia 2017 w serwisie https://www.artekinofestival.com

Film jest ciężki w odbiorze i przygnębiający, ale bardziej jednak zgadzam się z redakcyjną recenzją Walkiewicza, niż z powyższą opinią Harry'ego.

Marac

Dzieki :)

Marac

Nie widzialem filmu ale czy nie traci on takimi klasykami jak " Maska""czlowiek slon" ?

ocenił(a) film na 6
maciekb80

"Maska"? Chyba nie ta z Carreyem?
"Człowiek Słoń" - jeszcze nie oglądałem, więc nie mogę porównać. Mnie sposobem ukazania niepełnosprawności przypominał "Dróżnika". Napisałem osobny post z moją mikrorecenzją, możesz zerknąć, ale wiele więcej nie mam do dodania. Jak mówię, recenzja redakcyjna jest niezła.

Do CS jest porównany już w pierwszym zdaniu recenzji na IMDB: "This can be easily the Swedish version of 'The Elephant Man'."

Marac

Hehe bardziej chodzilo mi o film " maska" z Cher . Ale skoro podobny do "droznika" to raczej nie w ten desen :).

ocenił(a) film na 6
maciekb80

No tamtej "Maski" też nie widziałem, więc bardziej nie pomogę. :)

Marac

Tylko sprostowalez ze chodzi o tę maske bo na porownywanie z tą z J . C bym nigdy nie wpadl .

ocenił(a) film na 6
maciekb80

No ja myślę. :) Po prostu nie znałem innego filmu o tym tytule. Miałem nadzieję, że o jakiś inny Ci chodzi. :)
Dobra ta "Maska" z Cher?

Marac

Powiem Ci ze ciekawa , moze nie urywa d..y ale nie byl to czas stracony . A sam film jak i inne filmy z Cher lubie bo uwielbiam jej sposob gry , taki nie wymuszony , nie na sile tylko w pelni naturalny bez maniery . Bylo nie bylo Cher ma oscsra , globy jak i zlotą palme , nir jedna wokalistka moze o tym pomarzyc ze o aktorkach nie wspomne . A muze Cher uwielbiam .

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Cher widziałem chyba tylko w "Syrenach" i rzeczywiście grała nieźle. Masz rację, była taka naturalna.

A nie, jeszcze widziałem "Czarownice z E." ale nawet nie pamiętałem, że to ona tam grała.

Marac

Ona :) . Polecam tez " wpływ ksiezyca" . Własnie ta naturalnosc jest czyms czym ujmuje grając na planie . Bez spisnki , maniery , udawania , nadecia itd i nagrody są tego potwierdzeniem . Zadna wokalistka nie osiagnęla tyle w aktorstwie ze o aktorkach nie wspomne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones