PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835469}

Ojciec

The Father
8,1 55 682
oceny
8,1 10 1 55682
8,1 39
ocen krytyków
Ojciec
powrót do forum filmu Ojciec

Czuję,że powinienem być zachwycony a film jest zwyczajnie przeciętny.Było o tej chorobie już trochę filmów wszelakich i kolejny na ten temat nie jest niczym odkrywczym.Wiem jak trudno zrobić film o tej tematyce no ale cóż -mnie nie zachwycił poza genialnym aktorstwem.

ocenił(a) film na 10
Krzysiek_W_filmweb

Właśnie bardzo jestem ciekawa jakie inne filmy z takiej perspektywy istnieją, bo sama widziałam może jeden i nie był tak wybitny. Kompletnie nie widzę w nim nic przeciętnego, choć oczywiście rozumiem że zdania mogą być różne.

ocenił(a) film na 9
Neerune

zanim Krzysiek_W się zdecyduje, który z wielu tytułów podać, pozwolę sobie zaproponować "Może pora z tym skończyć", nie jest o alzheimerze, ale bardzo mi się skojarzył z "Ojcem"

ocenił(a) film na 6
Neerune

"Daleko od niej", "Iris", "Rozstanie", "Poezja" i tak dalej. Te to tylko jedne z lepszych.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Sorry, ale zestawianie "Ojca" z którymkolwiek z tych filmów to jak zestawianie czekolady z goownem.

ocenił(a) film na 10
Krzysiek_W_filmweb

Sorry Andrzej, wiem, że można sobie mieć tak jakieś zdanie, ale są pewne rzeczy, z którymi się nie dyskutuje. Film jak najbardziej można ocenić obiektywnie, fabułę, zdjęcia, grę aktorską, to wszystko można oceniać obiektywnie. Takie twierdzenie, że Father jest przeciętny jest w zasadzie bezwartościowe. To tak jakbyś powiedział w 1992 że Terminator 2 był przeciętny.
Rozumiem, że chcesz na siebie zwrócić uwagę, ale na to mamy konwenanse, żebyś nie zdejmował portek w autobusie z zamiarem wysrania się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones