PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370572}
7,4 35 534
oceny
7,4 10 1 35534
6,0 8
ocen krytyków
Ogród Luizy
powrót do forum filmu Ogród Luizy

Film jest genialny, aktorzy zagrali po prostu rewelacyjnie oddając wszelkie uczucia - od wzruszeń, radości, załamania, smutku, po gniew , złość.
Jestem świeżo po obejrzeniu i cały czas mam przed sobą historię Luizy i Fabia, to niesamowite, jak bardzo na mnie wpłynęli. Przyznam bowiem ,że z dużą ostrożnością podeszłam do tego filmu, dlatego, że niechętnie oglądam polskie produkcje, ale uwierzyłam w Marcina Dorocińskiego i ocenę filmu i nie zwiodłam się.
To już kolejny raz kiedy polski film robi na mnie ogromne wrażenie.

ocenił(a) film na 9
Nadia_Nadia

Zgadzam się, świetna gra Dorocińskiego, niebanalna historia miłosna. Polecam! Ocena: 9/10!

użytkownik usunięty
Nadia_Nadia

Film rewelacyjny! Soliman wspaniała, Dorociński niesamowity. Zakończenie nie do końca mi pasowało, ale nie wyobrażam sobie, by ta historia mogła się skończyć jakimś nieszczęściem. Piękny film, przywracający wiarę w polskie produkcje:) Plusem jest też bardzo dobra gra Kingi Preis. Brawo!

ocenił(a) film na 8

hmm, śmiem stwierdzić, że Kinga Preis zawsze gra bardzo dobrze :) Tak jak i Dorociński - która by nie chciała takiego gangstera.... ;)

ocenił(a) film na 9
Nadia_Nadia

film rewelacyjny, poruszająca historia, kiedy było potrzeba było humorystycznie, świetna gra głównych bohaterów, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, gorąco polecam każdemu. Poza tym jeśli komuś się podobał polecam też film Leila i Nick (produkcja niemiecka z Tilem Schweigerem) - utrzymany w podobnym tonie.

Nadia_Nadia

Innymi oczami spojrzałam po tym filmie na Dorocińskiego.Jestem zachwycona całością.Szczerze polecam ten film nietylko kobietom, ale panom także ;)

ocenił(a) film na 9
Nadia_Nadia

fantastyczny film ... gorąco polecam :) rola Dorocińskiego naprawdę rewelacyjna. Następnym razem już będę wiedziała, że trzeba wnikliwie czytać co piszą ludzie w komentarzach a nie recenzenci powyżej ;)

ocenił(a) film na 10
Nadia_Nadia

Film jest po prostu niesamowity. Kryje się w nim wiele prawdy. Przed chwilą skończyłam go oglądać i jestem zachwycona. Nigdy nie przepadałam za polskimi produkcjami, ale takie filmy faktycznie przywracają wiarę, że można zrobić coś dobrego i niebanalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones