PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370572}
7,4 35 534
oceny
7,4 10 1 35534
6,0 8
ocen krytyków
Ogród Luizy
powrót do forum filmu Ogród Luizy

Jeszcze nigdy tak bardzo nie przejechałem się na średniej filmwebu. Cały ten film to
nielogiczny kicz. Daję 5 tylko dzięki dwójce aktorów i dlatego też, że widziałem filmy jeszcze
gorsze.

ocenił(a) film na 8
PW90

Bez obrazy, ale jeśli ktoś ma ograniczoną zdolność percepcji to powien oglądać adaptacje komiksów.W filmie nie ma nic nielogicznego, wszystkie zdarzenia są konsekwencją wcześniejszych sytuacji a postacie są pełnokrwiste i "z życia wzięte"

ocenił(a) film na 5
Ewako

"Bez obrazy", ale tylko idiota, albo filmowy nieudacznik może stwierdzić, że prowadzenie postaci i ich psychologia są konsekwentne i mają cokolwiek wspólnego z logiką. Poza tym, jeśli to są postaci pełnokrwiste i z życia wzięte, to nasz świat zdecydowanie się różni. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 6
PW90

Film dobry, ciekawy, niemniej jednak taka sobie historyjka miłosna, bez głębi psychologicznej...

ocenił(a) film na 6
PW90

Taka filmowa bajeczka. Ja też nastawiałam się na coś głębszego,a ocenami na filmweb nie przejmuję się, ponieważ często rozmijają się z moimi.

ocenił(a) film na 5
jusweg30

Film można obejrzeć raczej jako ciekawostkę, ale rzeczywiście kiczowaty.

ocenił(a) film na 8
ikcibaZlewaP

czy wszystko co nielogiczne jest kiczowate? amoże uważasz ,że coś jest przerysowane-?Jeżeli tak to i tak tyko i wyłacznie kwestia gustu i środków artysstycznych

ocenił(a) film na 4
PW90

Dokładnie, nie wiedzieć czemu wszyscy się tym - w najlepszym razie - średnim filmem tak zachwycają...

ocenił(a) film na 10
PW90

ale co dokładnie jest nielogiczne? Jaki wątek ? Który z aktorów tak kiepawo zagrał czy w ogóle Twoim zdaniem zagrał? Rozwiń trochę te ocenę, ale bez wtrącania słów i nazywania tu ludzi nieudacznikami bo mi nie o to chodzi i będę Ci wdzięczna za odpowiedź.
Jednak jeśli masz mi zamiar naubliżać to zapomnij o pytaniu. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones