PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370572}
7,4 35 534
oceny
7,4 10 1 35534
6,0 8
ocen krytyków
Ogród Luizy
powrót do forum filmu Ogród Luizy

Problem z dźwiękiem

ocenił(a) film na 7

Ej oglądałem wczoraj kawałek tego filmu w TVP2 i odniosłem wrażenie że dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Czy u was też wystapił ten problem, czy może u mnie sprzęt nawala?

ocenił(a) film na 10
Bestia

Ja oglądałem dzisiaj nad ranem i nie miałem takiego problemu.

Bestia

U mnie z dźwiękiem było jak najbardziej w porządku- może kwestia sprzętu

ocenił(a) film na 9
Bestia

nie, to nie kwestia sprzętu, bo ja też odniosłam takie wrażenie, a z moim tv raczej nic złego się nie dzieje. ;p
Np. gdy była mowa adwokata "Kaleki", to definitywnie dźwięki nie współgrały dobrze z obrazem.

ocenił(a) film na 7
birdy_filmweb

Czyli jednak coś było nie halo z tym filmem.

ocenił(a) film na 7
Bestia

Nie, jednak u mnie coś złego się dzieje, bo w sobotę oglądałem bitwę na głosy i dźwięk też był opóźniony. Może to ma związek z wyłączeniem sygnału analogowego 7 listopada w lubuskiem, bo ja mam zarówno telewizor, jak i antenę starego typu i BMW (Będę Miał Wydatki), bo muszę kupić albo nowy telewizor albo dokupić tzw. dostawkę.

ocenił(a) film na 9
Bestia

nie strasz, bo skoro też źle słyszałam dźwięk w tym filmie, to znaczy, że z moim telewizorem też coś nie halo. ;<

ocenił(a) film na 7
birdy_filmweb

Może u was też niedługo wyłączaja i dlatego robią się takie problemy z dźwiękiem. U mnie wyłączają już w środę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones