PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370572}
7,4 35 534
oceny
7,4 10 1 35534
6,0 8
ocen krytyków
Ogród Luizy
powrót do forum filmu Ogród Luizy

10/10

ocenił(a) film na 10

Wg. mnie film jest genialny. Długo rozmyślałem o tym filmie po jego obejrzeniu. Dorociński i Soliman zagrałi bardzo fajnie, najbardziej poruszyła mnie scena gdy poznają się główni bohaterowie.

Mateo13

Zgadzam się! Film jest przecudowny. Dawno nie oglądałam tak rewelacyjnego :) Dialogi i w ogóle wszystko - cudo! Świetna gra Marcina Dorocińskiego, Patrycji Soliman i Kingi Preis. Dopiero skończyłam, a już mam ochotę obejrzeć jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 8
prezeska92

Rzeczywiście przepiękne dialogi,świetna gra aktorska... jednak wg.mnie happyend,był zbyt happy... co jakby mnie zadziwiło;) ale jestem pod wielkim wrażeniem 8/10 :))

ocenił(a) film na 9
Szencia

Ja także się pod tym wszystkim podpisuje. Niesamowita gra aktorska i fabuła. Kolejny polski film warty pooglądania. Naprawde polecam. 9/10

Mateo13

Film trzymający w napięciu nawet jeśli ogląda się poraz -etny. Za każdym razem robi na mnie duże wrażenie. Zwłaszcza, że w tej dziewczynie nieco odnajduję siebie. A Fabio? Myślę, że każda dziewczyna by chciała mieć takiego chłopaka czy też przyjaciela od serca. Nie mówię, aby był gangsterem, ale mało jest ludzi tak lojalnych, opiekuńczych i tolerancyjnych jak on. Świetna gra aktorska, dialogi i przede wszystkim film jest bardzo poruszający. Nie lubię filmów o takiej typowej miłości, gdzie jest "wyłożone na talerzu", że jedna z drugim sie kochają, idą zaraz do łóżka itd. Miłość sentymentalna... Jeszcze jedno. Motyw ogrodu. Ciekawa metafora. Czyż nikt z nas nie chciałby mieć swojego ogrodu w którym się ukrywa wśród kwiatów, drzew, krzewów aby zapomnieć o swoich problemach? Taka ucieczka od codzienności. Cóż tu powiedzieć jeszcze? Piękny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones