PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624930}

Ogień zwalczaj ogniem

Fire with Fire
5,5 7 557
ocen
5,5 10 1 7557
5,0 3
oceny krytyków
Ogień zwalczaj ogniem
powrót do forum filmu Ogień zwalczaj ogniem

Trochę sztampowy, ale bardzo przyzwoity akcyjniak - nie rozumiem negatywnych ocen - klasyczne
kino akcji z pełnokrwistym czarnym charakterem i głównym bohaterem, który z pospolitego
strażaka przekształca się w samotnego mściciela beawzględnie eliminującego przeciwników -
film dobry (może nie bardzo dobry) ale na pewno wart obejrzenia....

ocenił(a) film na 5
RogerVerbalKint

Heh... coś w tym jest... nie jest to kino typu Amerykańskiego Ninja, ale ma coś z tamtych lat...^^ Fabuła prosta jak drut... A sam film do połowy jeszcze mnie jakoś wciągał... później po prostu "do-obejrzałem" go do końca już bez większego zainteresowania...
Mocne 5/10

ocenił(a) film na 7
Koch96

A ja nawet z zainteresowaniem - gdyby główną rolę grał św. pamięci Charles Bronson to byłby to przebój na miarę kolejnych odsłon Death wish....Kiedyś uwielbiałem tę serię - uwierz mi - niedawno miałem okazję zakupić pakiet dvd i zaliczyć ponownie - po latach ogląda się to jak naiwną bajkę z przerysowaną przemocą, przy której Fire with fire to naprawdę arcydzieło kina akcji...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

cebulaki po prostu nie umieją docenić dobrego filmu, proste

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

popieram, całkiem niezły film... a fakt, że wyszedł od razu na "video" a nie do "kina", świadczy o tym, że nie był skierowany do walki o Oscara, tylko do szerokiego grona fanów lekkiej rozrywki w domowym zaciszu... coś jak filmy z Asylum, tylko o niebo lepsze wydanie :P
pozdrawiam :P

RogerVerbalKint

Zgadzam się z Tobą, fajny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones