PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490416}

Odwet drzew

Treevenge
6,4 1 385
ocen
6,4 10 1 1385
Odwet drzew
powrót do forum filmu Odwet drzew

Do lasu przyjeżdża ekipa sadystycznych ludzi z siekierami. Zaczyna się rzeź – żadne drzewko się przed nimi nie uchowa. W te święta choinkom w końcu puszczą nerwy...

Short zaczyna się świetnie – sadystyczna wycinka lasu oraz choinki podtrzymujące się swoim piskliwym głosikiem na duchu to idea doprawdy zacna. W dobrej zabawie przeszkadzać mogą tylko trochę zbyt często pojawiające się postękiwania pokroju „Czemu to nam robicie?”.

Potem następuje to na co wszyscy fani gore czekali – drzemsta! Drzemsta wykonana technicznie bardzo dobrze, ale jak na mój gust zdecydowanie zbyt drastyczna. O ile w pierwszej części z drzew się nic nie leje, o tyle w drugiej krwi jest wręcz nadmiar.

W tym – niestety – momencie twórcy kończą swój film. W te święta zamiast radości, czeka nas rzeź! Poczułem się dość skonsternowany.

Temat potraktowany jak na mój gust nieco zbyt poważnie i zbyt krwawo. Brakowało mi szczęśliwszego zakończenia, w którym ktoś pokroju Asha wziąłby piłę mechaniczną i nauczył rozkapryszone drzewka co to znaczy holocaust. Wtedy jednak nikt by w kontekście tego dziełka o dyskryminacji na poważnie nie myślał, a tak pozostaje jedynie smutna zemsta.
2/5

użytkownik usunięty
Khaosth

Za brutalnie i nie wiadomo czy się śmiać czy bać. Wolę klimatyczne horrory zamiast takiej sieczki ale pomysł fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones