PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696275}

Oczy zła

See No Evil 2
4,3 3 069
ocen
4,3 10 1 3069
Oczy zła
powrót do forum filmu Oczy zła

2/10

ocenił(a) film na 2

Przez kogo i dla kogo kręci się takie filmy.Mnie jako widza takie 'COŚ" OBRAŻA .Nie oczekiwałem po tym filmie czegoś specjalnego ale chociaż mogli się trochę przyłożyć do szczegółów Festiwal absurdów i tyle co można powiedzieć o tym 'czymś'. !!!

użytkownik usunięty
welna23

Myślę, że przesadzasz troszkę. Jak na obecne 'slasherowe' standardy, ten prezentuje się, jak najbardziej okay. Nie zauważyłem jakichś rażących absurdów fabularnych, ale może to dlatego, że nie wymagam logiki od filmów tego pokroju. Oglądanie go było czystą rozrywką z trochę wyłączonym mózgiem. Tak się powinno oglądać slashery moim zdaniem. Bo takie analizowanie wszystkiego, co zobaczy się na ekranie nie jest fajne. Ogólnie to film jest bardzo ładnie nakręcony i to trzeba przyznać. Udało się też wykreować całkiem ciekawe, wiarygodne postacie. Przynajmniej jedną, graną przez Katharine Isabelle. Świetnie zagrała. Krwawe sceny też są bez zarzutu, jak dla mnie. Generalnie to niewiele mam do zarzucenia temu filmowi. Może trochę rozwleczona druga połowa. Ale kompleksowo rzecz biorąc, film jest w porządku.

ocenił(a) film na 4

jedna dosc wazna pomylka to to iz uciekajac mijali drzwi pozarowe EXIT one musza byc otwarte zeby uciec w razie pozaru a ci sobie pobiegli dalej ;)

ocenił(a) film na 1
Baby_Firefly

Mnie najbardziej zraziło to,że bohaterowie cały czas używają latarek a w całym szpitalu włączyło się oświetlenie awaryjne.

ocenił(a) film na 1
welna23

Przesadziles z 2/10...0.2 to moze jeszcze

ocenił(a) film na 3
welna23

Zgadzam się w zupełności, masakra. Co prawda oglądając część pierwszą nie spodziewałam się Bóg wie czego.. ale ta część to jakaś porażka. Pełno chorych sytuacji w których już dawno mogliby jakoś się uratować. Sam stres przy oglądaniu czegoś takiego daremnego i chęć podpowiadania - " idioto nie idź tam". No ale cóż pełno takich filmów ;)

ocenił(a) film na 3
welna23

Ciekawe jak po polsku nazwac ten film no bo chyba nie Hotel Śmierci 2, ehh mamy jeden z wielu powodow dlaczego nie warto tłumaczyć na polski tytuł filmów. PAJACE XD

ocenił(a) film na 1
welna23

Zgadzam się. Ten film to jakieś nie porozumienie....

ocenił(a) film na 1
welna23

Szkoda gada. A sytuacja kiedy oni przed nim uciekają i blondyna chowa się w kiblu, chce otworzyć drzwi, a ten nagle za nią, to co on się teleportuje? PORAŻKA

ocenił(a) film na 2
welna23

Inny dobry motyw w filmie jest w momencie kiedy jedna dziewczyna mówi o drzwiach, że są antywłamaniowe, a morderca wyważa je jednym pchnięciem po czym one się łamią na pół. Komedia normalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones